Bıktım artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bıktım artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,789 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bıktım artık
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Gökçe kolik bebek biliyorsunuz sebepsiz ağlama krizleri geçiriyor. Bunun başlangıcı da genellikle gaz sancısı oluyor doktor da öyle dedi. Bugün annem geldi Gökçe yine ağlıyordu. Bu çocuk aç dedi gittim emzirdim, altını temizledim göğsümde uyudu yatağına koyunca açtı gözleri yine ağlamaya başladı. Annem tutturmuş bu çocuk doymuyor mama verelim. Öncesinde sağıp buzluğa koyduğum sütlerden vardı biberonla onu verdi annem istemiyor ağlıyor çocuk. Ayağında sallamaya başladı biraz sakinleşince verdi biberonu, Gökçe ağzında tutuyor emmiyor pek zorla zorla yutturdu. Diyorum aç olan çocuk kavrar emer istemiyor bak. Bana diyor ki bu çocuk kitlenmiş okunması gerekiyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten sütüm yetmiyor mu diye düşünüyorum ama içmiyor aç olduğunu düşündüğümde ek süt falan. Çok yoruldum kızlar ben bebeğime iyi bakamıyorum ağlıyor hep
Kuzum bebeğin aç olduğunu düşünmüyorum bence sütün yetiyor ağrısı filan mı var acaba ondan kaynaklı olabilir sen sıkma canını sütünü etkiler

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Gokcenin annesi bir arkadsim var burda sık görüştüğüm kızı habire ağlıyordu habire gazida yoktu karnida doyuyordu ama habire ağlıyordu şimdi görsen nasıl akıllı masallah bir örnekte kizkardesim kızı oda öyleydi ağlamaktan tikanirdu gece gündüz artı kardeşim sinir hastasu oldu kız hiç susmuyordu sabaha kadar ağla ağla görmen gerek kafa dayanmaz oda şimdi çok akıllı zekalı masallah hanım hanımcık aksine sesiz sakin gokcede böyle bir bebek galiba sonu çok akıllı olur annesi sen kendinden şüphe etme sen çok iyi bir annesin balim
İnşallah canım çok sağolun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bebeğin aç olduğunu düşünmüyorum bence sütün yetiyor ağrısı filan mı var acaba ondan kaynaklı olabilir sen sıkma canını sütünü etkiler
Gazı çok canım karnı hep şiş doktor gaz dolu dedi. Pırt pırt yapa yapa ağlıyor çoğu zaman

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canim sakın ol alakası yok benim kızımda öle emerken uyurdu bıraktığım gibi uyanırdı doyduğu zmn da diliyle iterdi hata kustugu bile olmustu gece gündüz uyku yok hep öle uyanık ağlardı 6 ay oleydi kızım oqlumda 2 aylık hep öle aglama uykusuzluk sürekli emme isteği fark ettim ki oğlum aç cnku göğsüm sürekli ağzında artık ağlıyordum göğsümün ağrısından emio emdikce uyku uyumuyor srekli emior oyuzden sütüm de olmuyordu mama aldırdım biberon agzina verdiğim gibii emmeye başladı mamasını bitirdi güzel Bi uykuya daldı demem o ki aç olan çocuk bildiğin saldırır insan kndini cocuqunu bilir kim olursa olsun kulak asma kndi stres ypma bildiğini oku mesele bnm kaynana Allah versin Bi faydası dokunmaz bana çocuklara yardım etmez buqun gelmis sen cocuqa mama nie verion senin sutun var kaynıyor mama verme baş edemezsin dedim sen mi blion ben mi bliom yetip yetmediğini baş ederim yada etmem babası çocukları için çalıyor yapacak bise yok eşim geldi annesinin yannda ayni şeyleri syledim eşim ddi sen cocuqu mu düşünüyorsun mama parasını mi demem o ki ağzı olan konuşuyor
Çok haklısın canım bi yandan ağlama sesi susturamama bi yandan laflar insan çıldıracak gibi oluyor

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Gökçe kolik bebek biliyorsunuz sebepsiz ağlama krizleri geçiriyor. Bunun başlangıcı da genellikle gaz sancısı oluyor doktor da öyle dedi. Bugün annem geldi Gökçe yine ağlıyordu. Bu çocuk aç dedi gittim emzirdim, altını temizledim göğsümde uyudu yatağına koyunca açtı gözleri yine ağlamaya başladı. Annem tutturmuş bu çocuk doymuyor mama verelim. Öncesinde sağıp buzluğa koyduğum sütlerden vardı biberonla onu verdi annem istemiyor ağlıyor çocuk. Ayağında sallamaya başladı biraz sakinleşince verdi biberonu, Gökçe ağzında tutuyor emmiyor pek zorla zorla yutturdu. Diyorum aç olan çocuk kavrar emer istemiyor bak. Bana diyor ki bu çocuk kitlenmiş okunması gerekiyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten sütüm yetmiyor mu diye düşünüyorum ama içmiyor aç olduğunu düşündüğümde ek süt falan. Çok yoruldum kızlar ben bebeğime iyi bakamıyorum ağlıyor hep
Ohoooo bnde eşimin köyüne gittiğimde bunları yaşıyorum benimki ağlamıyor yine diyolar sütün yaramıyor aç kalmış küçük kalmış yok şaşı çocığun heryeeine bir bahane buluyolar grlene kdr kafam şişiyo doktora götürdüm gelişimi çok güzel dedi kilo alımı falan iyi dedi sen onlara bakma yoksa kafayı yersin diyem

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kolik bebekle uğraşmak cok zor allah yardimcin olsun benim ortanci oğlum kolik bebekti kafayi yiyodum bende vallahi gulum hic düşunme annenin söylediklerini ağizlari varki konuşuyolar.... benim bebegim maşallah kilosu falan gayet yerinde ses olmassa iyi uyuyo yani maşallah cok akilli uslu bu bebegim icin benim kayin pederimde bana cocuguna iyi bakmiyosun dedi neden dedim suyu görunce biraz ağladi kayin pederimde su verdi sonra su vermiyosun dedi aslinda 1 saatte bir su veriyorum ama onlar görmedikleri icin hiç su icirmiyosun diyolar senin annende o mesele emzirdigini göruyo ama sürekli ağlayinca zannediyoki doymuyo

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
kolik bebekle uğraşmak cok zor allah yardimcin olsun benim ortanci oğlum kolik bebekti kafayi yiyodum bende vallahi gulum hic düşunme annenin söylediklerini ağizlari varki konuşuyolar.... benim bebegim maşallah kilosu falan gayet yerinde ses olmassa iyi uyuyo yani maşallah cok akilli uslu bu bebegim icin benim kayin pederimde bana cocuguna iyi bakmiyosun dedi neden dedim suyu görunce biraz ağladi kayin pederimde su verdi sonra su vermiyosun dedi aslinda 1 saatte bir su veriyorum ama onlar görmedikleri icin hiç su icirmiyosun diyolar senin annende o mesele emzirdigini göruyo ama sürekli ağlayinca zannediyoki doymuyo

Çok şükür canım artık evimde duracağım rahat rahat

A

Adsız anne adayı

Guest
Bizimkinde de gaz derdi hiç bitmiyo kucağa gelince susuyo gezdirmemi istiyo sanırım hareket halinde olunca ona iyi geliyor Allah yardımcımiz olsun bıkmış durumdayım bu gazdan

Tüm sayfalar yüklendi.