Bıktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan Bıktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,164 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim eşimde iki evlilik yaptı ben hiç evlilik yapmadan evlendim kaynanam sürekli eski karısını eski sevgililerini över beni evden kovar onu istiyorum ben der benimki ses etmezdi hatta anasıyla oturur onun hakkında sohbet ederdi napıyormuş nasılmış diye en son abimle babamı devreye soktum ve polise şikayet edeceğimi söyledim eşim uzman olduğu için hemen soruşturma geçiriyor o yüzden kesti sesini daha konusu bile açılmıyor yanımda ama annesiyle konuşurmu bilemem

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar içimi dökmek istedim bunaldım bıktım siz bana akıl verin ya eltim olacak o kadın ne yaparsa yapsın eşim küsmüyo bile ama ben Bi annemle babamla konuştum burnumdan getiriyor onu atmiyon ama beni atiyon dediğimde eşime ben onla yıllardır görüşüyom onu atmam ama sen annenle konuşuyorsa seni atarım diyo sürekli bide her kavgada eski karısını eski kaynanasını övüp duruyo onlar daha iyiydi diyip duruyo eski karısı aldattı kadın gezmeler kuaförler arkadaşlar hiç evde durmazmış bense Bi kuaföre 5.6 ayda bir gidiyorum bıktım elimden eski karısından eski kaynanasından sürekli bana onları savunmasında her kavgada en ufak biseyde onları dile getiriyo ne yapcam kızlar laftan anlamıyor düştüm bir delinin içine 4 çocuğum var Allaha şükür ama dayanamiyom artık 😒😔
Allah yardımcın olsun ne desem bilemedim madem eski karısına bu kadar düşkündü defolsun gitsin şerefsiz! Ya Allah'ım sabır ver cidden çok sinir oldum nasıl gerizekalı insanlar var ya madem iyiydi niye boşandı senin başını niye yaktı Ahh be kardeşim yok mu imkanın ailen ne bileyim çalışma imkanın yani bu aile içinde bu eşle yaşam geçmez gerçekten geçmez hasta ederler seni ya vurdumduymaz olacaksın onlar sana bir diyorsa sen bin diyeceksin yada gerçekten kendi yoluna gideceksin çünkü cirkefle uğrasilmaz. Allah'ım yardımcın olsun 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar içimi dökmek istedim bunaldım bıktım siz bana akıl verin ya eltim olacak o kadın ne yaparsa yapsın eşim küsmüyo bile ama ben Bi annemle babamla konuştum burnumdan getiriyor onu atmiyon ama beni atiyon dediğimde eşime ben onla yıllardır görüşüyom onu atmam ama sen annenle konuşuyorsa seni atarım diyo sürekli bide her kavgada eski karısını eski kaynanasını övüp duruyo onlar daha iyiydi diyip duruyo eski karısı aldattı kadın gezmeler kuaförler arkadaşlar hiç evde durmazmış bense Bi kuaföre 5.6 ayda bir gidiyorum bıktım elimden eski karısından eski kaynanasından sürekli bana onları savunmasında her kavgada en ufak biseyde onları dile getiriyo ne yapcam kızlar laftan anlamıyor düştüm bir delinin içine 4 çocuğum var Allaha şükür ama dayanamiyom artık 😒😔
Eski karısı o kadar iyiydi madem neden boşanmış. Demiyor musun aldattığı için mi iyi bende yapayım o zaman falan diye laf sokmuyor musun hiç canım. Ne dengesiz insanlar var ya Allah akıl fikir versin kocana inşallah da eltin ne alaka onu anlamadım onu ne diye senden üstün tutuyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Deve diken insanı s.. ağzımı bozdurmasin senin kocan bu ne la böyle eski karısi yok eltisi çok istiyorsan beni boşa onu al de aynı benim kocam o da anasıyla ablasına böyle yapıyor oklavayi alıp dövmek lazm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cok sinir bozucu kuzum offf😖😖😖benim esimde bekarken hep abisigille yasamis kayinpederimle bir oturuyor eltimgil yeni evlendigimiz siralar esim de oyleydi eltime kaynima cocuklarina laf kondurmazdı kiskancligimdan sinirimden telefonumu falan firlatip kirmistim bana misin demiyordu ama sukurler olsun yillar gectikce duzeldi smdi eski halinden eser yok insallah senn esin de düzelir kuzum ne diyim cok uzuldum😔 tabi bide eski es muhabbeti var😖 4 cocugun da bu esindenmi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Allah yardimcin olsun canim

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım kıyamam sana cok zor benımkı bı kere eskı sevgılısının ısmın agzyna aldy aldygyna cok pısman oldy. Hatda eskı sevgılısının ısmı sarkıda bıle gecse oo sarıkını sıldırerım dıyorum benım yanımda benden baska kadının ısmı gecmesın gecerse bosarım bıda yuzumı bıle goremezsın derım susar cınkı babam ıkı kere dovdu Annesının babasynın yanında cok korkyorlar babamdan

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Malesef hep böyle yapıyor eski eşi aldatmış bana çok çektirdi eski eşinden ayrıldığı halde bile kızına onun doğum gününde parfüm almış al annene Hediye senin paran yokturdur kızım diye benle evlenmeden önce 8 yildirevliyiz her kavgada o daha iyiydi oluyor pazarda falan görüyormuş hep gelip bana anlatıyor gördüm ettim diye benim başımda adam akilli sahip çıkan ailem olsaydı ben bu halde olmazdım beni herkes takdir eder tertemiz namuslu gezme yok tozmak yok diye evinde çocuklarıyla diye herkes över sever kendine bana böyle eziyet ediyo yok belin eğri evlenmeseydim yok ayağın eğri evlenmeseydim ben bir gün olsun hiç bireyi yoksun koymadım ne dediyse yaptim ama yaranamadım düşün düşün hasta olacam hep aşağılar hep dalga geçer ben Allaha havale ettim Allah beni elime düşürsün sen benim yanımda benim emekli maaşım için duruyon bilmemde parası yerin dibine batsın sanki parası var borcundan başka neyini gördüysem daha bide eski eşinden olan kızı bana alyans aldı diye babasına sen anca ona al yazmış fesat benim halim bu dua edin bana 😔😒
Raabim yardımcı olsun inşallah hakkını bırakmasın kimdeye Allah herşeyi görüyo Allah'a havale et sesini etme bak nasıl Allah cezasını veriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım kıyamam sana cok zor benımkı bı kere eskı sevgılısının ısmın agzyna aldy aldygyna cok pısman oldy. Hatda eskı sevgılısının ısmı sarkıda bıle gecse oo sarıkını sıldırerım dıyorum benım yanımda benden baska kadının ısmı gecmesın gecerse bosarım bıda yuzumı bıle goremezsın derım susar cınkı babam ıkı kere dovdu Annesının babasynın yanında cok korkyorlar babamdan
Helal olsun 👏👏👏👏👏👏😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar