Sorum var Bilezikmi Masami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bilezikmi Masami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilezikmi Masami
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben olsam bilezik alırım çocuğum için saklardım diğer şeyler her türlü olur taksitle veya peşin alabiliyorsun ama altın alınamıyor kolay kolay
Katılıyorum altın almak da lüks artık 😂😂o kadar pahalı ki ben simidi her ay slabilirsem çeyrek koyup atıyprum kenara ileri doğru birikm yapıp araba almak için altın hsr türlü işe yarıyor ya 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum altın almak da lüks artık 😂😂o kadar pahalı ki ben simidi her ay slabilirsem çeyrek koyup atıyprum kenara ileri doğru birikm yapıp araba almak için altın hsr türlü işe yarıyor ya 😂😂
Tabikide yarar altın yükseldikçe çok iyi fiyata satabiliyorsun ben altınlarımı çoğu borçlar için bozdurdum okadar pişman oldum ki bundan sonra asla diyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tabikide yarar altın yükseldikçe çok iyi fiyata satabiliyorsun ben altınlarımı çoğu borçlar için bozdurdum okadar pişman oldum ki bundan sonra asla diyorum
Orwsı öyle kız geçen yıl 5 bine alfığım altını bu yıl ev için sattım 10 bin geld düşün 5 bin kar sağladım o kadar güzel artıyor ji zarar yapman imkansız bende şimdi geri bozdurdugum altınları ve mehiri almak istiyorum bozdurmamk şartı ile bakalım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Orwsı öyle kız geçen yıl 5 bine alfığım altını bu yıl ev için sattım 10 bin geld düşün 5 bin kar sağladım o kadar güzel artıyor ji zarar yapman imkansız bende şimdi geri bozdurdugum altınları ve mehiri almak istiyorum bozdurmamk şartı ile bakalım
Hayırlısî olsun inşallah canım

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben evimi yaptiriyorum. Mutfak dolabın yenileniyor herşey aldık antkastre felan fırın kaldı birde masam yok küçük vsrda artık oğlumda bizimle yediği için rahat yemek yenilemiyor anliycaginiz. Eşimde elime toplu para varken bilezik alıyım sana ben olsam bilezik isterim sen fırınla masa al diyorsun sonra bilezik alamam hazır toplu para varken alıyım bir daha nerede birikicek o para diyor. Bende mutfağım tam olsun derdin deyim kararsızım sizce inş herkes yorum yapar
Ben olsam bilezik alırdım daha sonra elimizde para oldukça mutfağımı tamamlardım ama en doğru kararı sen verebilirsin canım

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam bileziği alırdım sanırım ve mutfak masasının da durmadan söyler en son aldırırdım 😂😂.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mehir demşken hemen alınmsı gerekiyor mu onu ona göre eşime aldıracam 😂😂
Aynı ben bende bişey aldirinca yetinmem diğer istediğimi lafla biktirana kadar söyler sonunda aliriirim. Mehir bozulduğu gibi yapılması gerekiyor imkan müsaitse beklemeden ama müsait değilse zamanla parça parça senin hakkın oluyor ve vebali büyük yaparım deyip bozdurduysa yapmıyorsa o düşünsün günahını biz kadınlar dir dir etmeye dewamkeeee istediğimiz olana kadar😁

Celmesine izin verme bosver😄

Yaaa ayşe cok fenasin😄😄😄
Bütünlesmis olucak yapılan iş kendini gostericek böyle oluncada. Diğer turlude kolunda dekoratif altın olucak. Ne yardan ne selden geçiyorum anliycan 😁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynı ben bende bişey aldirinca yetinmem diğer istediğimi lafla biktirana kadar söyler sonunda aliriirim. Mehir bozulduğu gibi yapılması gerekiyor imkan müsaitse beklemeden ama müsait değilse zamanla parça parça senin hakkın oluyor ve vebali büyük yaparım deyip bozdurduysa yapmıyorsa o düşünsün günahını biz kadınlar dir dir etmeye dewamkeeee istediğimiz olana kadar😁

Bütünlesmis olucak yapılan iş kendini gostericek böyle oluncada. Diğer turlude kolunda dekoratif altın olucak. Ne yardan ne selden geçiyorum anliycan 😁
Isin zor desene😅

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Celmesine izin verme bosver😄

Yaaa ayşe cok fenasin😄😄😄
Eee eşim beni bilr şimdi evi satışa koydul biz 😂😂 dedim 60 bn benim 5 bilezik yapacaö kendime bir de mehir olarak bir bilezik bir de beşi bir de alacaksın ayriyeten dedim 😂😂sonra da istediğim ev eşyaso bakalım 😂😂bilezik garanti mehir ile aöa ev eşyası içn hala baskı uyguluyorum 😂😂
Eeee bacım bu seferde evsiz kalicaksin bilezik olsun eşya olsun derken 😁

Ben olsaydım mutfağı tamamen herşeyiyle yaptırırdım bende öyle yaptım çünkü 🤭😁 bilezik içinde ilk fırsatta aldırırdım onu da öyle yaptım 😁 senin şuan ki durumunu bende yaşadım canım 😂

Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını 😂 ona göre çirkeflik yapayım 😂😂
Kizz ikimizde aynı durumu yaşıyoruz desene sen yasamissin ben yaşıyorum şimdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Eeee bacım bu seferde evsiz kalicaksin bilezik olsun eşya olsun derken 😁
Evsiz kalmıyorum ki😂😂 alacağımız ev hazır zaten ondan kalacak parayı hesap ederek bilezik alacağım diyorum 😂😂 yoksa ev olmadsn altın alınır mı 😂😂 işimi sağlama almadan asla 😂😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ne canım gül gibi çocuk doğurdum ona 😂😂bende bazı şeyler isyeyim demi 😂😂. Şaka bir yana sadece alır mısın diyorum tehtih asla uok 🤐😂😂

Bunu biliyorum ama annem de normaşde alığ sana vermesi lazım diyor ondan sordum canom cebap içn teşekkür ederm
Canım evlenirken istenilen mehir senin tercihin ben bilezik ve altınlarım dedim. Allah var eşim ev için istemedi ben verdim fazla borcumuz olmasın diye. Ama buluyor mehirin yerine getirmesi gerektiğini yoksa ömür boyu boynuna yük kendini bilen yapıyor canim

Tüm sayfalar yüklendi.