Sorum var Bilezikmi Masami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bilezikmi Masami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,613 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilezikmi Masami
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım ankaraya taşınma kararınız ne oldu
Eşim hala düşünüyor tabi ilk baya tamam vs dedil ama. Eşimn şuan tek akrabası babası ve halası kaldı halaso biraz rahatsız onun için geri burda kslmayı düşündük . Ben bu karar da pişman oldum ama 😂😂 artık yapacak bir şeu yok sonurum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eşim hala düşünüyor tabi ilk baya tamam vs dedil ama. Eşimn şuan tek akrabası babası ve halası kaldı halaso biraz rahatsız onun için geri burda kslmayı düşündük . Ben bu karar da pişman oldum ama 😂😂 artık yapacak bir şeu yok sonurum
Sağlık olsun kuzummm siz mutlu olun yeter Ayşem 🤩🤩🤩♥️🤲🧿🧿🧿

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum valla çok zor ya sevmediğin bir yerde oturmak ben ilk yapabilirim sandım ama yok 🤦🏻‍♀️
Aslında ben evimi seviyorum ama semt olarak daha düzgün bir yerde oturmak istiyorum. Mesela çocukların dışarda küfür etmeden oynaması nasıl desem gereksiz olaylar felan olmamamsi gibi benim yerde yok çok şükür ama genede

Tüm sayfalar yüklendi.