Sorum var Bilezikmi Masami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bilezikmi Masami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilezikmi Masami
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Küfür lanet şey her yerde ya sokakta 5 yaşındaki çocuğı bile ağzında 🥺. Bende Kayra küfürsüz bir ortamda oynasın istiyorum ama imkansız sanırım
Benimde iki oğlum var evde gördüğü şeyi yapar çocuk diyorlar ya katılmıyorum ben. Yazın oğlumu binanın bahçesinde komşunun oğluyla oynatiyorum. Bı baktım komşunun oğlu demir parmakliklara tırmanıyor çıkıyor arkadan bugraya bakıyorum bana dönüp dönüp baktı o hiç böyle şeyler yapmadı çünkü. Çocuk ikinci kez tırmanışın da bugrada çıktı. Buğra ordan aşağı iniyorsun düşüp bacağın acıyabilir dedim ama sert bises tonuyla oda indi. Sen bazı şeyleri göstermiyordu ama çocuk dışarı çıkınca arkadaşı ne yapıyorsa onu yapıyor mesela. Kendin güzel yetistirsende dışarı çocuğu etkiliyor o durumda da senin hep gözün üstünde olup uyarman gerekiyor bı yerden sonra yapmıyor alısıyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde iki oğlum var evde gördüğü şeyi yapar çocuk diyorlar ya katılmıyorum ben. Yazın oğlumu binanın bahçesinde komşunun oğluyla oynatiyorum. Bı baktım komşunun oğlu demir parmakliklara tırmanıyor çıkıyor arkadan bugraya bakıyorum bana dönüp dönüp baktı o hiç böyle şeyler yapmadı çünkü. Çocuk ikinci kez tırmanışın da bugrada çıktı. Buğra ordan aşağı iniyorsun düşüp bacağın acıyabilir dedim ama sert bises tonuyla oda indi. Sen bazı şeyleri göstermiyordu ama çocuk dışarı çıkınca arkadaşı ne yapıyorsa onu yapıyor mesela. Kendin güzel yetistirsende dışarı çocuğu etkiliyor o durumda da senin hep gözün üstünde olup uyarman gerekiyor bı yerden sonra yapmıyor alısıyi
Bu konuda katılıyorum canım ben çok disiplinli biriyim 😂😂kayra benden biraz bıkacak ama yapacak bir şey yok 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayy kuzum giremiyorum ki ciddeen fırsat olmuyor ev işi kayra eşim 🤦🏻‍♀️. Xaöan buldukça geliyorum valla kayranın yürümesine gerek yok örümcek ile evi mahvediyor 😂😂
Öyle gerçekten ev işi çocuk eş çok zor oluyor, bende o yüzden giremiyorum, gel canım özlettirme kendini ❤️ ya yerim onu ben 😘 Ali' de öyleydi, ama örümcek yine iyi canım, vallahi yürüdüklerin de herşeyi alt üst ediyor lar, ben akşama kadar Sadece Ali'nin peşinden dolaşıp dağıttıkları ni topluyorum, gidip televizyon ünitesinin çekmecesinde Oturuyor 🤦🤦 , evimde ki bütün objeleri çiçekleri kaldırdım bir tanesini bile bırakmadım, geçen gün eşimin bana aldığı heykel objeyi kırdı 🙍 çok üzüldüm ama o çok mutluydu ve gülüyordu bana 😂😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda katılıyorum canım ben çok disiplinli biriyim 😂😂kayra benden biraz bıkacak ama yapacak bir şey yok 😂😂
Banada ikinci çocuk olunca bırakırsın ne yapıyorsa yapsın dersin diyorlardı. Ama öyle olmuyor yapı meselesi galiba. Parkta bile sürekli göz hizamda oyna diyorum. İkinci olsa geliyor o doğunca böyle yapmazsın derlerdi. İkincide geldi gene aynıyım ben 🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle gerçekten ev işi çocuk eş çok zor oluyor, bende o yüzden giremiyorum, gel canım özlettirme kendini ❤️ ya yerim onu ben 😘 Ali' de öyleydi, ama örümcek yine iyi canım, vallahi yürüdüklerin de herşeyi alt üst ediyor lar, ben akşama kadar Sadece Ali'nin peşinden dolaşıp dağıttıkları ni topluyorum, gidip televizyon ünitesinin çekmecesinde Oturuyor 🤦🤦 , evimde ki bütün objeleri çiçekleri kaldırdım bir tanesini bile bırakmadım, geçen gün eşimin bana aldığı heykel objeyi kırdı 🙍 çok üzüldüm ama o çok mutluydu ve gülüyordu bana 😂😂
Ya ben o yüzden eve hiç bir şeu almadım 😂😂 kırılacak hiç bir şey yok şuan evde ama Kayra rahat durmuyor ki sabah peynir tabağını kırdı 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada ikinci çocuk olunca bırakırsın ne yapıyorsa yapsın dersin diyorlardı. Ama öyle olmuyor yapı meselesi galiba. Parkta bile sürekli göz hizamda oyna diyorum. İkinci olsa geliyor o doğunca böyle yapmazsın derlerdi. İkincide geldi gene aynıyım ben 🤣
Aynen öyle canım yapı meselesi herkes bana ben her çocuğa karşı öok disiplinliuyim dur diyorsam durmak zorunfa 😂😂yok kendi çocuğuna kıyamazsın diyorlar ama şuan kayra benim hayır dememi bile anlıyor gerisini sen düşün 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya ben o yüzden eve hiç bir şeu almadım 😂😂 kırılacak hiç bir şey yok şuan evde ama Kayra rahat durmuyor ki sabah peynir tabağını kırdı 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım yapı meselesi herkes bana ben her çocuğa karşı öok disiplinliuyim dur diyorsam durmak zorunfa 😂😂yok kendi çocuğuna kıyamazsın diyorlar ama şuan kayra benim hayır dememi bile anlıyor gerisini sen düşün 😂😂
İyi yapmışsın canım 👍😁 kırar kuzum kırar 😂Ali bende kırılmadık bardak tabak bırakmadı 😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben evimi yaptiriyorum. Mutfak dolabın yenileniyor herşey aldık antkastre felan fırın kaldı birde masam yok küçük vsrda artık oğlumda bizimle yediği için rahat yemek yenilemiyor anliycaginiz. Eşimde elime toplu para varken bilezik alıyım sana ben olsam bilezik isterim sen fırınla masa al diyorsun sonra bilezik alamam hazır toplu para varken alıyım bir daha nerede birikicek o para diyor. Bende mutfağım tam olsun derdin deyim kararsızım sizce inş herkes yorum yapar
Ben kesinlikle bilezik aldırırdım bilezik parası bir daha zor gelir ama masayı taksitle aldırırdım keşke benim kocam da bilezik mi masa mı dese 🤣🤣 nasılsa artık mevcut masanın yetmediğini kabul edip alacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar