Sorum var Bilezikmi Masami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bilezikmi Masami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,611 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilezikmi Masami
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aslında ben evimi seviyorum ama semt olarak daha düzgün bir yerde oturmak istiyorum. Mesela çocukların dışarda küfür etmeden oynaması nasıl desem gereksiz olaylar felan olmamamsi gibi benim yerde yok çok şükür ama genede
Küfür lanet şey her yerde ya sokakta 5 yaşındaki çocuğı bile ağzında 🥺. Bende Kayra küfürsüz bir ortamda oynasın istiyorum ama imkansız sanırım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İste Mariyam iste 😂😂
Bende öyle düşünüyorum 😂😂😂akşam işten gelsin
Amin canım ins 🤲 en kısa zamanda gecersin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım şükür aldigi gibi koyucak geri parça parça olsa

Evet canım hersey zamlandi tam rahat educez dedi ev aldık sonra birden herşey zamlandi

Evet canım hersey zamlandi tam rahat educez dedi ev aldık sonra birden herşey zamlandi

Evet canım herşeye zam geliyor biz Bosch antkastre ocak ve fırını 6 bine aldık.

Evet canım herşeye zam geliyor biz Bosch antkastre ocak ve fırını 6 bine aldık

Tabi işte alıp yapmadiysa. Ama nikahda mehir taleb etmedinmi yoksa. Verdinde altını daha yapmadimi tam anlamadım
Ya ben nikâh kılınır Ken bişey talep etmedim istemiyor dum, imam mecbur diyince çeyrek altın istedim oda az deyince iki tam altına nikah kıyıldı sanırım bende tam olarak ne istendi bilmiyorum 🤦🏻‍♀️😂 o yüzden hiç o altını eşimden talep etmedim

İste Mariyam iste 😂😂
İsteyeyim dimi bende öyle düşündüm 😂akşam işten gelsin çabuk mihrimi ver diye kapıyı açacam 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende öyle düşünüyorum 😂😂😂akşam işten gelsin
Ya ben nikâh kılınır Ken bişey talep etmedim istemiyor dum, imam mecbur diyince çeyrek altın istedim oda az deyince iki tam altına nikah kıyıldı sanırım bende tam olarak ne istendi bilmiyorum 🤦🏻‍♀️😂 o yüzden hiç o altını eşimden talep etmedim

İsteyeyim dimi bende öyle düşündüm 😂akşam işten gelsin çabuk mihrimi ver diye kapıyı açacam 😂
Ahahhaha bende dedim çabuk beşibir yerdeyi nama yap dedim 😂😂 inşallah yapacak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım 😂 bende umuyorum, kız msj yeni geldi saatler önce yazdım gönderdim gelmemişti tekrardan yazdım sonra geldi 😂
Allah allah neden ki uygulamada hala bir sorun var sanırım 😂😂kafayı yedi iyice sen nasılsın kuzucum hiç konuşamadık 🥺🥺özledim kız seni geçen yazdık ama 2 3 dakika anca konuştuk

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah allah neden ki uygulamada hala bir sorun var sanırım 😂😂kafayı yedi iyice sen nasılsın kuzucum hiç konuşamadık 🥺🥺özledim kız seni geçen yazdık ama 2 3 dakika anca konuştuk
Sanırım o hata bende var yani telefonum da😂😂 yazınca msji attım telefon dondu birden çıkış yapınca gelmemiş sanırım, bende diyorum ya Ayşem bana neden cevap vermiyor 😂🤦🏻‍♀️ valla Ayşem iyiyim demeyi çok isterdim ama çok kötüyüm soğuk algınlığı geçiriyorum hatta ailecek ben Ali bide eşim birlikte hastayız, bende çok özledim seni gerçekten, aynn konuşamadık, sende artık pek aktif olmuyorsun dimi, sen nasılsın kayram nasıl iyisiniz inşallah canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sanırım o hata bende var yani telefonum da😂😂 yazınca msji attım telefon dondu birden çıkış yapınca gelmemiş sanırım, bende diyorum ya Ayşem bana neden cevap vermiyor 😂🤦🏻‍♀️ valla Ayşem iyiyim demeyi çok isterdim ama çok kötüyüm soğuk algınlığı geçiriyorum hatta ailecek ben Ali bide eşim birlikte hastayız, bende çok özledim seni gerçekten, aynn konuşamadık, sende artık pek aktif olmuyorsun dimi, sen nasılsın kayram nasıl iyisiniz inşallah canım
Ah mariyam ah Allah'a şükür şuan iyiyiz etrafta bit salgın gidiyor kuzum ya valla nedir bu virüsler anlamadom bir yakamızı bırakmadı geçmiş olsun sizede canım benim. Aynen eskisi kadar olamiyorum ama işte olduğum kadar. Valla kız bayadır konuşmuyoruz ne mesajlarda nede dm den burnumda tütüyorsun eskisi gbi sen ben merve ayşe komiklik yapmayo özledm neydi o günler. Çocuklardsn fırsat olmuyor ki mariyam.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah mariyam ah Allah'a şükür şuan iyiyiz etrafta bit salgın gidiyor kuzum ya valla nedir bu virüsler anlamadom bir yakamızı bırakmadı geçmiş olsun sizede canım benim. Aynen eskisi kadar olamiyorum ama işte olduğum kadar. Valla kız bayadır konuşmuyoruz ne mesajlarda nede dm den burnumda tütüyorsun eskisi gbi sen ben merve ayşe komiklik yapmayo özledm neydi o günler. Çocuklardsn fırsat olmuyor ki mariyam.
Aynn ya canım bide çok kötü bir hastalık nefes almak bile çok zor , hastanede boş yer yoktu resmen, herkes grip soğuk algınlığı olmuştu , salgın çok kötü geldi ya , teşekkür ederim canım ❤️ ya gerçekten öyle Ayşem bende çok özledim ne güzeldi o zamanlar sen ve Merve doğum yaptınız girmez oldunuz uygulamaya, gerçi merveden hiç haberim yok senle yine ara ara konuşuyoruz, mervemle en son ne zmn konuştum hatırlamıyorum 🤷, çocuk olduktan sonra hiçbir şeye fırsat olmuyor ki kuzum, hele siz şimdi güzel günlerde siniz, bide biraz büyüsün ler emekleyip yürümeye başlasın lar hiçbir şeye fırsat kalmıyor, biz Ali'yle tüm gün ev içinde koşturup duruyoruz, ayaklarıma kara sular iniyor resmen 😭🤦🤦

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben evimi yaptiriyorum. Mutfak dolabın yenileniyor herşey aldık antkastre felan fırın kaldı birde masam yok küçük vsrda artık oğlumda bizimle yediği için rahat yemek yenilemiyor anliycaginiz. Eşimde elime toplu para varken bilezik alıyım sana ben olsam bilezik isterim sen fırınla masa al diyorsun sonra bilezik alamam hazır toplu para varken alıyım bir daha nerede birikicek o para diyor. Bende mutfağım tam olsun derdin deyim kararsızım sizce inş herkes yorum yapar
Ben olsam mutfağımı tamamlarim kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynn ya canım bide çok kötü bir hastalık nefes almak bile çok zor , hastanede boş yer yoktu resmen, herkes grip soğuk algınlığı olmuştu , salgın çok kötü geldi ya , teşekkür ederim canım ❤️ ya gerçekten öyle Ayşem bende çok özledim ne güzeldi o zamanlar sen ve Merve doğum yaptınız girmez oldunuz uygulamaya, gerçi merveden hiç haberim yok senle yine ara ara konuşuyoruz, mervemle en son ne zmn konuştum hatırlamıyorum 🤷, çocuk olduktan sonra hiçbir şeye fırsat olmuyor ki kuzum, hele siz şimdi güzel günlerde siniz, bide biraz büyüsün ler emekleyip yürümeye başlasın lar hiçbir şeye fırsat kalmıyor, biz Ali'yle tüm gün ev içinde koşturup duruyoruz, ayaklarıma kara sular iniyor resmen 😭🤦🤦
Ayy kuzum giremiyorum ki ciddeen fırsat olmuyor ev işi kayra eşim 🤦🏻‍♀️. Xaöan buldukça geliyorum valla kayranın yürümesine gerek yok örümcek ile evi mahvediyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.