Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,110 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlknurrr

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢
Geçmiş olsun gerçekten çok zorluk yaşamışsın bende yaşamadım ama çevremde yaşayan oldu bı problemi dikişten sonra 37-38.haftalara kadar geldiler Allah yavrunu sana bagışlasın

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢
Allah yardımcınız olsun inşallah zamanında gelir bi sorun olmaz Allahın izniyle dualarımız seninle

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim yar ve yardımcın olsun canım.Kesinlikle yaptır bunca yıl sonra evlat nasip olmus kaybetme riskini göze alma.Birak doktor ne diyorsa yapsın bir an önce.Bize güzel haberlerle gelmeni bekliycem😘

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Insallah sag salim
Insallah sag salim kucagina almak nasip etsin duvalarim seninle

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bende aynı problem var daha önce 5.5 aylık bebeğimi kaybettim hastalığın adı servikal yetmezlik ve şuan ikinciye hamileyim 14öhaftada dikiş yaptırdım suan 33 yetim sürekli ayaktayım hiç yatmadım sadece doktorun verdiği ilaçları kullandım hiç korkma hiçbirşey olmaz merak etme canını sıkma dikiş yaptır için rahat olsun kendini üzme dikiş tutuyor canım benim
Çok sağoll canım sayenizde içim rahatladı binevze inşALLAH bende bebeğimi sağ salim o haftalara getire bilirim🙏ALLAH seninde yavrunu sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin🙏çok illet bi hastalıkmış rahim ağzı yetmezliği araştırdım bazı riskleride varmış ameliyatın ama inşALLAH sorunsuz atlatırım bunuda 🙏😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun gerçekten çok zorluk yaşamışsın bende yaşamadım ama çevremde yaşayan oldu bı problemi dikişten sonra 37-38.haftalara kadar geldiler Allah yavrunu sana bagışlasteşe

Son düzenleme:

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki 1 hafta önce bende güle söyleye gittiğim kontrolde rahim ağzı yetmezliği olduğunu öğrendim ki o haftaya kadar hiçbir sorun yoktu 1 cm yer tutuyo bebeği bekletip riske atamam dedi doktorum ve apar topar ameliyata aldı dikiş atıldı 1 gece hastanede kaldık ertesi gün dikişleri kontrol edip eve yolladı ama kesinlikle kalkmayacaksın dedi yemek tuvalet dışında kalkmıyorum ayrıca dikişi desteklemesi için iğne verdi şimdilik bi sıkıntı yok dikişler tutuyo benim sıpa 32.haftaya kadar sabrederse ne âlâ 🤷 dikişten sonra enfeksiyon riski yüksek ona dikkat etmen lazım ki ameliyattan hemen sonra antibiyotik verir zaten doktorun enfeksiyon başlamadan önlem almak için rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bizlere de hayırlısıyla sağ salim sağlıkla zamanında kucağımıza almayı nasip etsin inşallah (uzun oldu ama 🙈)

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun gerçekten çok zorluk yaşamışsın bende yaşamadım ama çevremde yaşayan oldu bı problemi dikişten sonra 37-38.haftalara kadar geldiler Allah yavrunu sana bagışlasın
Çok teşekkür ederim evet anlatması çok zor ağır günler geçirdim ikizlerimden birini düşürdüğümde Drlar diğer bebeğimide kaybediceğimi söyledi. Bebeğin biri rahim ağzına düşdü ve 4 gün cansız bedeniyle kopmadı ordan en sonunda Drlar kürtajla söküb aldılar onu benden.. Tek ümidim diğer bebeğimken rahim ağzı kapanmazsa düşen bebeğin ardından diğer bebekde düşecek dediler 50%50ye bile şansın yok dediler o kadar çok ağladım dualar etdimki RABBİM sesimi duydu bir mucize oldu kürtajdan hemen sonra rahim ağzı kapandı ve bebeğim düşmedi.. Aslında Dr lar düşen bebeğimin 4 gün cansız bedeniyle rahim ağzımda kalıb kardeşini koruduğunu söyledi eğer ilk günden düşseymiş mümkün değilmiş diğer bebeğin kalması.. İşte RABBİMİN mucizesi çok şükür ALLAHIMA🙏şimdi yine aynı tehlikeyle karşı karşıyayım ve yine RABBİME sığınırım ALLAHIM yavrumu korusun bi daha aynı acıyı yaşatmasın ne bana nede kimseye çok zor çook🙏😢😞

İnşALLAH canım çok teşekkür ederim başka çarem yok zaten önce ALLAH yardımcım olsun sonrada Drlar ne geliyorsa ellerinden yapsınlar yeterki bebeğimi kaybetmeyeyim🙏

Insallah sag salim

Insallah sag salim kucagina almak nasip etsin duvalarim seninle
Çok sağoll canım ALLAH razı olsun AMİN inşALLAH🙏💋

Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki 1 hafta önce bende güle söyleye gittiğim kontrolde rahim ağzı yetmezliği olduğunu öğrendim ki o haftaya kadar hiçbir sorun yoktu 1 cm yer tutuyo bebeği bekletip riske atamam dedi doktorum ve apar topar ameliyata aldı dikiş atıldı 1 gece hastanede kaldık ertesi gün dikişleri kontrol edip eve yolladı ama kesinlikle kalkmayacaksın dedi yemek tuvalet dışında kalkmıyorum ayrıca dikişi desteklemesi için iğne verdi şimdilik bi sıkıntı yok dikişler tutuyo benim sıpa 32.haftaya kadar sabrederse ne âlâ 🤷 dikişten sonra enfeksiyon riski yüksek ona dikkat etmen lazım ki ameliyattan hemen sonra antibiyotik verir zaten doktorun enfeksiyon başlamadan önlem almak için rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bizlere de hayırlısıyla sağ salim sağlıkla zamanında kucağımıza almayı nasip etsin inşallah (uzun oldu ama 🙈)
Merhaba öncelikle çok teşekkür ederim canım güzel sözlerle beni rahatlatdığın için.. İmşALLAH dediğin gibi olur riskler var yinede ama göze almam lazım dikişle en azından bebeğimin yaşama şansı var böyle eli kolu bağlı her rahim açılacaq bebeğim düşecek korkusuyla yaşamak daha zor iki gecedir gözüme uyku girmiyor yarın kontroldan sonra dr karar vericek dikişe hayırlısıyla inşALLAH🙏ALLAH seninde bebebiğini sağ salim kucağına almayı nasib etsin canım çok sağoll 🙏💋

Son düzenleme:

Asel elıf

Kayıtlı Üye
rank
Instagram da halıseyollı var kadın dogumcu soru cevap yapıyo ondan duymustum bu sekılde dogum yapanlar varmıs doguma kadar durduruyomus dıkıs yaptırsanız daha ıyı olur en azından denemıs olursun canım Rabbım saglıkla kucana almayı nasip etsin inşallah

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Instagram da halıseyollı var kadın dogumcu soru cevap yapıyo ondan duymustum bu sekılde dogum yapanlar varmıs doguma kadar durduruyomus dıkıs yaptırsanız daha ıyı olur en azından denemıs olursun canım Rabbım saglıkla kucana almayı nasip etsin inşallah
Dikiş yaptırdım canım dün sabah oldu operasyonum iyi geçdi bundan sonrası ALLAHA kalmış hayırlısı RABBİMDEN çok sağoll canım... ALLAH hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın🙏🙏

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
İnan ki mesajını okudukda kendimi tutamadım.Allah yardımcın olsun. Benimdə duam senlə.Hər akşam uyumadan öncə dualar edərim.Söz sanada dua edərim.İnşAllah sağ salim rahatlkla kucaına alarsın
Dokdura gitdikdən sonra kararı ne olsa yazarsın şurayada.Allah inşAllah kendi avucunda korur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar