Sorum var Biliyormuydunuz doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Biliyormuydunuz doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,125 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyormuydunuz doğurdum
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bebeğini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle tez evel bebeğine kavuşasın inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen ak damar hastanesindemi doğum yaptın

Evet

Rabbim bebeğini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle tez evel bebeğine kavuşasın inşallah

Evet

Evet

Evet

İnan çok üzülüyom böyle anne bebek ayrı olunca inşallah dua ederim miniğim duzelsinde annesinin kucağına kokusuna kavuşsun rabbimin bir sınavı bazen oluyor daha beterinden saklasın annelik zor insan anne olunca anlıyor bizi birbirimiz anlarız hepimiz anneyiz dua edelim ya safi adının hürmetine tez zamanda şifa versin rabbim minik yavrumuza
Allah hepinizden razı olsun inş

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hayır hiç gözükmedi doktorum dedi ki senin onu karnında beslemen bütün açıklığı kapatıyor ne zamanki doğunca bebek tek kalınca o zaman ortaya çıkıyor sıkıntısı yoksa sen cook iyi bi annesin cook gusel doğum yaptin kalbi zaten hep makinada bakılıyordu doğunca oldu geçde doğurmadım2 ikinmada geldi ilk defa karnıma çıkmadılar bile
Ozaman sebebi neki madem gebeliktede doğumdada bişeyi yoksa nezaman çıkacak bellimi çok zordur bebeğinden ayrı Allah sabır versin

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok
Allah tez zamanda bebeğini sana kavuştursun canım ağlamanın bir faydası yok bol bol dua et canım

Eşimi aradim geldi hemen baktım dr çok üzgün saat 7 kadar iyidi aniden kötüleşti size vermeyi bile düşünüyordum ama kalbi delik olabilir ameliyat olabilir hatta ankaraya bile gidebilir çocuğunu uyuttukdedi ben bittim eşim bitti resmen inanki kusmamak için zir tuttum hic eşimin öyle ağladığını 9 senedir görmemiştim hocam bana bisey söyleyin benim b3begimin neyi var dedim sustu entube mioldu dedim evet dedi başka hastahaney3 sevk ettiler ordanda başka hastahane ye
Peki sonuc ney canım bebeğin durumu nasıl simdi

Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok
Amin canim inşallah bi an önce bebeğine kavuşursun sağlıkla kuzum geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.