Bir daha hamile olmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Bir daha hamile olmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,122 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir daha hamile olmak istemiyorum
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen ay aylık iğne yaptırdım canım her ay yaptircam ama gene de korunmaya devam ediyoruz ben hiç guvenemiyorum hapa iğneye felan aklım çıkıyor hamile felan kalırım diye😄
Ben hiç korunmaya ama geleni doğuracam haa haa şaka tabi benim tedaviyle olduğu için korunma derdi yok

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç korunmaya ama geleni doğuracam haa haa şaka tabi benim tedaviyle olduğu için korunma derdi yok
Canım tedaviyle nasıl oluyor benim görümcemin de bebişi olmuyor hamile kalmayı çok istiyor beni her gurdugunde hem çok mutlu oluyor hemde cok imreniyor biliyorum onun için çok üzülüyorum rica etsem nasıl bı tedavi olduğunu benimle paylaşır mısın
Tabi istersen 🤗

Valla canım benim aklım çıkıveriyor oğlum daha 3 aylık ikinci bi hamilelik doğum lohusa pisikolojisini yaşayacak ne halim var nede gücüm 😄Allah'ım isteyipte olmayanlara versin

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Yinede güvenme belki bu tedavisiz kendiliğinden gelir ne olur ne olmaz olabilir

Canım tedaviyle nasıl oluyor benim görümcemin de bebişi olmuyor hamile kalmayı çok istiyor beni her gurdugunde hem çok mutlu oluyor hemde cok imreniyor biliyorum onun için çok üzülüyorum rica etsem nasıl bı tedavi olduğunu benimle paylaşır mısın
Tabi istersen 🤗
Tüp bebek canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım benim aklım çıkıveriyor oğlum daha 3 aylık ikinci bi hamilelik doğum lohusa pisikolojisini yaşayacak ne halim var nede gücüm 😄Allah'ım isteyipte olmayanlara versin
Amin inşallah tüm işteyenlere Allah nasip etsin

Yinede güvenme belki bu tedavisiz kendiliğinden gelir ne olur ne olmaz 😅
Olabilir doğru söylüyorsun canim

Yinede güvenme belki bu tedavisiz kendiliğinden gelir ne olur ne olmaz 😅
Olabilir doğru söylüyorsun canim

Tüm sayfalar yüklendi.