Bir daha hamile olmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Bir daha hamile olmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,120 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir daha hamile olmak istemiyorum
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen ay aylık iğne yaptırdım canım her ay yaptircam ama gene de korunmaya devam ediyoruz ben hiç guvenemiyorum hapa iğneye felan aklım çıkıyor hamile felan kalırım diye😄
Hamile kalmamanin EN etkili yolu kisirlaştirilmaktir oda olmicagina göre aklının çıkması normaldir🤣🤣
Ben çocuk istemiyorum dediğim halde o istiyomuş ama bana istediğini söylemedi ben onunda benim gibi istemiyo diye biliyodum ne yaparsan yap erkekler istiyosa o çocuk oluyo sanki çocuklara erkekler bakiyo sanki hamileliğin doğumun zorluklarını erkekler cekiyo gece uykusuz onlar kaliyo yemin ederim yaşım tutsaydi baglattirirdim kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kordonları bagkaticam bende dahada hamile kalmak istemiyorum bi oğlum var bide kizim olucak nasipse yeter cok şükür allaha olmayana versin rabbim
Yaşıniz kaç sizin

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmamanin EN etkili yolu kisirlaştirilmaktir oda olmicagina göre aklının çıkması normaldir🤣🤣
Ben çocuk istemiyorum dediğim halde o istiyomuş ama bana istediğini söylemedi ben onunda benim gibi istemiyo diye biliyodum ne yaparsan yap erkekler istiyosa o çocuk oluyo sanki çocuklara erkekler bakiyo sanki hamileliğin doğumun zorluklarını erkekler cekiyo gece uykusuz onlar kaliyo yemin ederim yaşım tutsaydi baglattirirdim kendimi

Yaşıniz kaç sizin
özelde yaş sorun olmuyor cnm istersen bağlıyo doktor ben bağlattım rahatım şükür rabbim olmayana versin benimkilerede sağlık inşallah

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı dertten yanıyorum canım.Doğum yapalı bir ay oluyor.Kırkım çıkınca ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum.🤔Tüplerimi günah diye bağlatmadım.5. çocuğumu doğurdum
canım spiral taktırmakta günah hem bir daha düşünmeyeceksen baglat bence önemli olan bakmak doğur doğur nereye kadar valla geçim zor bu devirde daha da zor

Yaşıniz kaç sizin
Cok dogru konuştun cnm benim ilk gebeliğim ikizim olcak inşallah 🤲bn yeter diyorum hamileliğim çok zor geçiyor
Üçüncüsü ne gücüm yok eşim istiyor 😅çocuk istemeyen adam çocuk hastası oldu
Kaynanamlarda bı kızında olsun diyor
Erkek kz fark etmez benim için normaldede iki tane istiyordum rabbim ikisini birden nasip etti sağlıklı dogsunlar
Yeter inşallah rabbim tüm isteyenlere anne duygusunu tattırsın inşallah 🥰🤲☺️

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Kordonları bagkaticam bende dahada hamile kalmak istemiyorum bi oğlum var bide kizim olucak nasipse yeter cok şükür allaha olmayana versin rabbim
Tabiki olmayana versin ama sana da versin canım ne yani kızının kız kardeşi oğlunun erkek kardeşi olmayacak mı yarın öbür gün oğlun evlense torunun olsa sadece bı tanecik halası olacak ve amcası olmayacak 🐣
Benim ilk gebeliğim ama Allah nasip ederse 4 çocuk istiyorum iki kızım iki oğlum olsun dünyanın binbir türlü hali var benim başım bişey gelse bile güvenecek kendi kanlarindan birileri olsun isterim inşallah Rabbim nasip eder bakalım hayırlısı tabi bu benim fikrim kuzum sen bilirsin Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🥰🤗

...

Moderator
Mod
rank
Bence iğne canım. Ben 6 sene 3 aylık iğneyle korundum %99 koruma sağlıyor. Bıraktıktan sonra 8 ay icinde hamile kaldım vucuduma hic Bi zararı da olmadı. Yeni doğum yaptım kızım şuan 2 aylık yıne 3 aylık iğnelere başlayacagım
İğne banada mantıklı geldi canım.Peki adet olmayı engelliyormu iğne.

Bence iğne canım. Ben 6 sene 3 aylık iğneyle korundum %99 koruma sağlıyor. Bıraktıktan sonra 8 ay icinde hamile kaldım vucuduma hic Bi zararı da olmadı. Yeni doğum yaptım kızım şuan 2 aylık yıne 3 aylık iğnelere başlayacagım
İğneyi doktora söyleyipmi alıyorsun yoksa eczaneden alıpmı vurduruyorsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.