Bir daha hamile olmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel minanin annesi tarafından oluşturulan Bir daha hamile olmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,118 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir daha hamile olmak istemiyorum
Konbuyu başlatan Asel minanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka
Hamile kalmamanin EN etkili yolu kisirlaştirilmaktir oda olmicagina göre aklının çıkması normaldir🤣🤣
Ben çocuk istemiyorum dediğim halde o istiyomuş ama bana istediğini söylemedi ben onunda benim gibi istemiyo diye biliyodum ne yaparsan yap erkekler istiyosa o çocuk oluyo sanki çocuklara erkekler bakiyo sanki hamileliğin doğumun zorluklarını erkekler cekiyo gece uykusuz onlar kaliyo yemin ederim yaşım tutsaydi baglattirirdim kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaşıniz kaç sizin
Aynen öyle valla canım erkeklere kalsa fare gibi 10 tane doğur nolacak sanki kendileri mi çıkarıp bakıyorlar benimki ben bakayım sen yemeği yap der çocuk bı aglayiversin hemen bana seslenir gel buraya durmuyor seni istiyor diye 😄bu erkekler yokmu bu erkek hiç sıkıya gelemiyorlar varya. Ben guvenmedigim için iğne vurduruyorum canım 😄geri çekme ile korunmaya devam ediyoruz ama olur da benden habersiz felan olursa iğne olsun en azından belki olmaz diye vurduruyorum asla iğneye güvenip te bütün korunmayı bırakmam canım benim ablam birinde hap kullanırken birinde sipraille hamile kaldı iğne %99 koruyor korunmana gerek yok diyor ebe bende dedim valla döner dolaşır o %1 ihtimal gelir beni bulur dedim😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı dertten yanıyorum canım.Doğum yapalı bir ay oluyor.Kırkım çıkınca ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum.🤔Tüplerimi günah diye bağlatmadım.5. çocuğumu doğurdum
Canım benim ilk bebek 22 yaşındayım inşallah bı kacinti felan olmazssa😄6.7 sene sonra bidaha yapcam ondan sonra baglarlarsa baglatcam canım günahtir ama o çocuklara verebileceğimiz gelecek te önemli kuzum ben bağlamayı düşünüyorum yani yaş sınırı var mı canım biliyormusun

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç korunmaya ama geleni doğuracam haa haa şaka tabi benim tedaviyle olduğu için korunma derdi yok
Ah canım ya benim arkadaşım tüp bebek yapmadan olmuyordu ilk ikizleri oldu ardından 12 yıl geçti tam tedavi için para toparlarken hop kendiliğinden hamile kaldı o bile inanamadı 3 cü de kız 😂😂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki olmayana versin ama sana da versin canım ne yani kızının kız kardeşi oğlunun erkek kardeşi olmayacak mı yarın öbür gün oğlun evlense torunun olsa sadece bı tanecik halası olacak ve amcası olmayacak 🐣
Benim ilk gebeliğim ama Allah nasip ederse 4 çocuk istiyorum iki kızım iki oğlum olsun dünyanın binbir türlü hali var benim başım bişey gelse bile güvenecek kendi kanlarindan birileri olsun isterim inşallah Rabbim nasip eder bakalım hayırlısı tabi bu benim fikrim kuzum sen bilirsin Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🥰🤗
Canim biride bir binide bir ben 4 kardesim ama kimseden kimseye fayda yok esim 3 kardes onlarda ayni kimseden kimseye fayda yok buyuyup ele karisinca herkes kari coca lafina bakiyo kimse huzuru kacmasin diye kimseye yanaşmıyor yeter bi kiz bi oğlan allah canlarina sağlık versin inşallah ben daha 27 yasindayim okulumu tamamlayip çalışmak istiyorum ic mimarim ama cocuklarima bakan yok onları büyütüp bende kendim icin biseyler yapabilirsem ne mutlu bana arkamda sen bana birak git calis diyen bi anam da kaynanamda yok maalesef her konuda tekim o yüzden esimle bana yeter iki cocuk hele sen bi ilk cocugu al kucagina nasil zor büyütmek anlarsin bide alerjik bi cocugum var ikinciside oyle olur diye aklim çıkıyor 😱

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kadınların ilaç veya başka bişey kullanmasını tavsiye etmiyorum çünkü sağlığı etkiliyor bu benim düşüncem. Prezervatif ve geri çekilmeyle korunabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.