Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik

• Konbuyu başlatan .....
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ..... tarafından oluşturulan Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,141 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir kez dış gebelik Bir kez gelişmeyen gebelik
Konbuyu başlatan .....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Stres en önemli etken kuzum ben 6 ay denedim en son salıverdim hiç düşünmedim Rabbim nasip etti lakin diğerleri doktorun bana dedikleri folik asit olsun gün aşırı ilişkiye girmek olsun. Folik asit çocuğun sağlıklı tutunmasını sağlıyor, günaşırı ilişkiye girmek yumurtlama dönemini tutturuyor ve erkekte sperm kalitesini ve sayısını artırıyor, hemen ayağa kalkmamak spermin yumurtaya rahatlıkla gitmesini sağlıyor
Ben araştırdım folik asit çocuk olması için değil çocuk olursa beyin gelişimi için öneriliryor bende 2 3 ay denedim bu ay olmaz hastalanmayı bekliyorum derken bir sonraki ay oldu kişiye göre değişiyor kimi bşr seferde hamile kalıyor 🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben araştırdım folik asit çocuk olması için değil çocuk olursa beyin gelişimi için öneriliryor bende 2 3 ay denedim bu ay olmaz hastalanmayı bekliyorum derken bir sonraki ay oldu kişiye göre değişiyor kimi bşr seferde hamile kalıyor 🤭
Sağlıklı tutunmasını sağlıyor dedim zaten kuzum 😂 Bazı kişiler evet hemen hamile kalabiliyor şahsen benim annem çocuk yapmak için asla uğraşmamış korunmayı bıraktıkları an hamile kalıyormuş 🤦🏻‍♀️😂😂

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim inslalah benimde 5 ay geçti geblik istiyoruz ama olmuyor her ay bir umutla bekliyoruz
Cnm bizde 1 yıl denedik eşimle bi kurtajım var gelişmedi bebeğim , stress yapmaman cok onemli ben nezaman dedim takmiycam artık Allah kısmet edirse olur o ay hamile kaldım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı tutunmasını sağlıyor dedim zaten kuzum 😂 Bazı kişiler evet hemen hamile kalabiliyor şahsen benim annem çocuk yapmak için asla uğraşmamış korunmayı bıraktıkları an hamile kalıyormuş 🤦🏻‍♀️😂😂
Öyle Allah aratmasın çok şükür öyle strese girecek bir durumum olmadı rahat olmak lazım nasip

Deren

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bizde 1 yıl denedik eşimle bi kurtajım var gelişmedi bebeğim , stress yapmaman cok onemli ben nezaman dedim takmiycam artık Allah kısmet edirse olur o ay hamile kaldım
Çok teşekkür ederim beni çok rahatlattiniz. İnşallah hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız rabbim hayirki uzun ömürler versin 🙏😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle stresten uzak dur, folik asit kullanmaya başla, eşinle günaşırı ilişkiye gir, ilişkiden hemen sonra ağaya kalkma 15-20 dakika uzan, Allah'ın izniyle inşallah seninde bebişin olur Rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun dediklerinizi uygulayacağım 🙏

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim inslalah benimde 5 ay geçti geblik istiyoruz ama olmuyor her ay bir umutla bekliyoruz
Klomen diye bı hap var cnm onu icsene adetin 5. Gününden itibaren başla bide yumurtlama günlerinde ilişkiye gir regl takvimini indir o sana yardımcı olacaktır iki günde bir beraber olun doktorlar o şekilde önerir

Tüm sayfalar yüklendi.