Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice6828 tarafından oluşturulan Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,508 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.
Konbuyu başlatan Hatice6828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bi kaç arkadaşımız eslerinin onları tutmadqni yada ezrdiqini aldattqini yazıyor. Buda artık yayqin bi durum olup qördüklerimizden esinlenerek cwp yaziyoruz ya arkadasmz bunu sanırım dedikodu olarak nitelendiriyor
İyi de işine yazmak istemeyen yazmaz ki şuda bi gerçek hepimizin başında aynı durum var o yazan arkadaşlarda kimseye anlatamadıkları için konuşacak dertleşecek akıl alacak birilerine ihtiyaç duyduğu için yazıyolar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İyi de işine yazmak istemeyen yazmaz ki şuda bi gerçek hepimizin başında aynı durum var o yazan arkadaşlarda kimseye anlatamadıkları için konuşacak dertleşecek akıl alacak birilerine ihtiyaç duyduğu için yazıyolar

Degişik aceba ne dedikodusundan bahsediyor konu açtı gitti cevap yazmadı
Öyle qercekten. Tutupta komşum ewine erkek alıyor demiyoruz yada amcamın kzii kocasını aldatıyor demiyoruz bu dedikoduya qirer. Ha olayı yasadqimz insanlari elestrmekte dedikoduya qirer ama ikisi çok farklı şeyler. Başkanın etini yemek war bide kendi yasanmisliqini anlatmak. Neyse arkadaş qirdiqinde memnun olur postu iyi kötü az çok yorum aldı 🤭🤭

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Öyle qercekten. Tutupta komşum ewine erkek alıyor demiyoruz yada amcamın kzii kocasını aldatıyor demiyoruz bu dedikoduya qirer. Ha olayı yasadqimz insanlari elestrmekte dedikoduya qirer ama ikisi çok farklı şeyler. Başkanın etini yemek war bide kendi yasanmisliqini anlatmak. Neyse arkadaş qirdiqinde memnun olur postu iyi kötü az çok yorum aldı 🤭🤭
Valla bacım sanki işinizi gücünüzü bırakın gelin dedikodu yapalım diyoruz

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Bu takip programında bunu fark ettim. Boş şeylere yorum çok. Fakat acil bir şey sorulsa kimseden yanıt yok. İnanmazsanız sorulan ve cevabı bol olan konulara bakın.
Acil olan şeyler konusunda bazen fikrimiz ve bilgimiz olmuyor ayrıyeten yanlış bi şey söyleyip kötü sonuçlara sebebiyet vermek istemediğimizden olabilir mi acaba ???

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bu takip programında bunu fark ettim. Boş şeylere yorum çok. Fakat acil bir şey sorulsa kimseden yanıt yok. İnanmazsanız sorulan ve cevabı bol olan konulara bakın.
Acil, bakar mısınız, sorum var gibi başlıkları biz gördükçe düzeltmeye çalışıyoruz acil yazılması daha çok bakılacak anlamına gelmiyor konu ile ilgili birkaç kelime yazılması yeterli oluyor. Bazı konularda bilgim olmadığı zaman bende cevap vermiyorum yazmış olmak için yazmaktansa hiç cevap vermemek daha mantıklı. Başlığı daha açıklayıcı yazarsanız insanlar da konuya ona göre girip bakarlar. Dedikodu denmesini de yanlış buldum insanlar burada sorunlarını dertlerini anlatıyor tanıdığın birine söyleyemeyeceğin şeyleri burada gayet kolay paylaşabiliyorsun çünkü yarın öbür gün anlattığın şeyi kalkıp başkasına söyleme şansı olmuyor kimsenin çünkü kimse birbirini tanımıyor, buda dedikodu yapmak değil bence başkasından değil kendi derdinden bahsediyor. Kimin neye cevap verdiğini sorgulamakta hiçbirimize düşmez. Dediğim gibi konuları daha açıklayıcı başlıklar altında açarsanız bakıp yorum yapan daha çok olur.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Acil, bakar mısınız, sorum var gibi başlıkları biz gördükçe düzeltmeye çalışıyoruz acil yazılması daha çok bakılacak anlamına gelmiyor konu ile ilgili birkaç kelime yazılması yeterli oluyor. Bazı konularda bilgim olmadığı zaman bende cevap vermiyorum yazmış olmak için yazmaktansa hiç cevap vermemek daha mantıklı. Başlığı daha açıklayıcı yazarsanız insanlar da konuya ona göre girip bakarlar. Dedikodu denmesini de yanlış buldum insanlar burada sorunlarını dertlerini anlatıyor tanıdığın birine söyleyemeyeceğin şeyleri burada gayet kolay paylaşabiliyorsun çünkü yarın öbür gün anlattığın şeyi kalkıp başkasına söyleme şansı olmuyor kimsenin çünkü kimse birbirini tanımıyor, buda dedikodu yapmak değil bence başkasından değil kendi derdinden bahsediyor. Kimin neye cevap verdiğini sorgulamakta hiçbirimize düşmez. Dediğim gibi konuları daha açıklayıcı başlıklar altında açarsanız bakıp yorum yapan daha çok olur.
Ha bide şey var arkadaşım soru sormuş cevap yazıyorum yazdığım cevabı beğenmeyip tersliyorlar sanki ne tanıyorum ne kötülüğüm var da

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ha bide şey var arkadaşım soru sormuş cevap yazıyorum yazdığım cevabı beğenmeyip tersliyorlar sanki ne tanıyorum ne kötülüğüm var da
Canım onuda çok yapıyorlar benimde en sinir olduğum şeylerden biri buraya yazıyorsan herkes kendi fikrini beyan eder bunu göze alarak yazıyorsan yazarsın beğenmeyip terslemek ne oluyor. Hep diyorum uzman bir görüş, fikir isteyen buraya zaten yazmasın hiçbirimiz prof değiliz bildiğimiz kadar cevap vermeye çalışıyoruz. Cevabı beğenmedi diye kimsenin kimseyi terslemeye kötü konuşmaya hakkı yok. Öyle oldu mu bildirin mesajları

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.