Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice6828 tarafından oluşturulan Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,507 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir şey fark ettim. Acil yazan konularda kimse yardımcı olmuyor. Nerde fındık fıstık dedikodu var millet yanıtlıyor.
Konbuyu başlatan Hatice6828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Öyle qercekten. Tutupta komşum ewine erkek alıyor demiyoruz yada amcamın kzii kocasını aldatıyor demiyoruz bu dedikoduya qirer. Ha olayı yasadqimz insanlari elestrmekte dedikoduya qirer ama ikisi çok farklı şeyler. Başkanın etini yemek war bide kendi yasanmisliqini anlatmak. Neyse arkadaş qirdiqinde memnun olur postu iyi kötü az çok yorum aldı 🤭🤭
😁😬 Eğer gereksiz bir konuysa evet bakın epey yorum almış.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Begenmediysen okumazsın sana gerekli konuları okursun güzelim
Okumuyorum zaten.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok görümcesi öyle demiş. Kaynanası böyle demiş.

Yok görümcesi böyle demiş, yok kaynanasına katlanamıyormuş. Burası gebelikle ilgili bir platform.
Sizin belki öyle sorunlarınız yok başkasının var bi çok kişi ailesinden uzakta yada ailesine anlatamıyo sorununu çekiniyor yarın sizde aynı konumda olup yazabilirsiniz bu birinci ikincisi çok yorum almanızın nedeni biz Burda aile gibi olduk sadece hastalığı yada acil durumu degil derdimizi sıkıntımızıda paylaşıyoruz Ailemizi savunuyoruz açıkçası

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok görümcesi öyle demiş. Kaynanası böyle demiş.

Yok görümcesi böyle demiş, yok kaynanasına katlanamıyormuş. Burası gebelikle ilgili bir platform.
😁😬 Eğer gereksiz bir konuysa evet bakın epey yorum almış.

Okumuyorum zaten.
Kendi kendinzle celisiyorsunuz okumadqni iddia edip nasıl mewzunun kaynana qorumce olduqna kanaat qetriyosnz. Sizdede yalancılık war ozman. Milleti zan altında koyuyrsnz snra qereksz post açtım bakın nasıl yorum war. Bence sen kendi yapinla dalqa qec arkadasm kendimle nasıl celisiyorum diye

Sizin belki öyle sorunlarınız yok başkasının var bi çok kişi ailesinden uzakta yada ailesine anlatamıyo sorununu çekiniyor yarın sizde aynı konumda olup yazabilirsiniz bu birinci ikincisi çok yorum almanızın nedeni biz Burda aile gibi olduk sadece hastalığı yada acil durumu degil derdimizi sıkıntımızıda paylaşıyoruz Ailemizi savunuyoruz açıkçası
Sen böyle dedin ya artık siddin sene dert yazmaaz buryaa😊 Allah yinede wermesin orasi ayri

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kendinzle celisiyorsunuz okumadqni iddia edip nasıl mewzunun kaynana qorumce olduqna kanaat qetriyosnz. Sizdede yalancılık war ozman. Milleti zan altında koyuyrsnz snra qereksz post açtım bakın nasıl yorum war. Bence sen kendi yapinla dalqa qec arkadasm kendimle nasıl celisiyorum diye

Sen böyle dedin ya artık siddin sene dert yazmaaz buryaa😊 Allah yinede wermesin orasi ayri
Bu ismi unutmayalım bir gün gün olur konu açar hiç bakmayalım can anneler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar lütfen birbirinize kırıcı davranmayalım birinin düşüncesi yanlışsa BİLe güzellikle düzeltmeye çalışalım hepimiz hamileyiz gergin ve hassas bi dönemdeyiz herkesin kendine göre agrısı sancısı derdi sorunu var lütfen anlayışlı olalım biri özel hayatında mutsuzsa Burda paylaşabilir bu gayet doğal ama başka biri de yine özel hayatında mutsuzsa buradaki insanlardan acısını çıkarmaya hakkı yok kalkıp sorun çıkarmak yerine derdi sorunu paylaşırsak birbirimize daha çok destek oluruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar