Bir süt meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bir süt meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,784 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bir süt meselesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ahh ahh gerçekten gebeliği bulantısı kusması hastalığı doğumu bak büyüt emzir doyur yıka giydir 🤦‍♀️😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya insan sevinmez mi yinede senin yavrun haklısın 🥰 ben 3.için çok geçmeden yapsak mı diyorum sonra bu hamileliğimde o kadar kötü geçti ki boşver 2 yeter diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya insan sevinmez mi yinede senin yavrun haklısın 🥰 ben 3.için çok geçmeden yapsak mı diyorum sonra bu hamileliğimde o kadar kötü geçti ki boşver 2 yeter diyorum
Maşallah canım darısı başıma o zaman 🤲🤲
Hayat boyu devam eder malesef sadece bunlarla bile yetmiyor 😂 büyüdükçe dertleride olur sonra dertlerini çek 😁

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hayat boyu devam eder malesef sadece bunlarla bile yetmiyor 😂 büyüdükçe dertleride olur sonra dertlerini çek 😁
Doğru dedin canım bu sefer de okulu cartu curtu büyüdükçe masrafları da büyüyor gerçekten annem diyor siz evlendiniz çoluk çocuğa karıştınız ben rahat ettim mi yok şimdide hem siz hemde çocuklarınızla ilgileniyorum diyor 😅😅😅

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Doğru dedin canım bu sefer de okulu cartu curtu büyüdükçe masrafları da büyüyor gerçekten annem diyor siz evlendiniz çoluk çocuğa karıştınız ben rahat ettim mi yok şimdide hem siz hemde çocuklarınızla ilgileniyorum diyor 😅😅😅
Aynen yani bu döngü asla bitmez bakalım bizde bu hengameye katılıyoruz.. ben bazen cocukligma geri dönmek istiyorum inan o zamn hiç bir şey farkında değildik ki ne ara bu kadar büyüdük anlamadım ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.