Biraz gülün kızlar 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Biraz gülün kızlar 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,202 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz gülün kızlar 😂
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
Yerimm yaa 😂😂🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah şimdikiler zeka küpü benimde oğlum 5 yaşında bazen öyle tepkiler veriyor öyle cümleler kuruyor ki şok oluyoruz büyümüşte küçülmüş bu nesil 😅😅🤲

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım dünyanın en masum şeyi onlar ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah korktuğun gibi olmaz canım ilk başlarda biraz sıkıntı yaşayabilirsin dediğim gibi yap onunda ilgilenmesine izin ver. Alırlar büyük ihtimalle sıkıntı olacağını sanmıyorum. Adını kamil koymazsanız bile😂 beğendiğin 2 ismi sun mesela o seçsin. Benim küçüğün adını o şekilde büyük oğlan seçmişti
Gittik canim dra simdi geldik gordu kardesini sevdi ama bebek uyudugu icin cinsiyetini öğrenemedik bide aspirin ve kan yapici seyler verdi icen var mi ben kizimda icmemistim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gittik canim dra simdi geldik gordu kardesini sevdi ama bebek uyudugu icin cinsiyetini öğrenemedik bide aspirin ve kan yapici seyler verdi icen var mi ben kizimda icmemistim
Coraspirin mi verdi? Kan ilaçları normalde de kullanılıyor sürekli canım düzenli kullan onları
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik döneminde yani normalde dediğim

Y

Yasoo_61

Guest
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
Yaaaaa 😅😅😅🤣🤣 yerım hahahaha

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
😂 Rabbim mutluluğunuzu arttirsin canım ama çok iyimis ya maşallah çocuklara da 😂😂

Sevgi Ali

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣🤣🤣

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın maşallah. Vallahi alemler yeğenimde 2 3 yaşlarındayken cips paketini alıp saklanmış masanın altına yiyordu örtüyede hafif çekmiş kimse görmesin diye biz arayıp dururken ordan çıkmıştı vallahi en iyisi yedirmemek için yememek sanırım kaptırıyoruz elimizden yoksa 😂
Kiz 😉😉 beni hatirladinmi bakalim 😃
Allah bağışlasın maşallah. Vallahi alemler yeğenimde 2 3 yaşlarındayken cips paketini alıp saklanmış masanın altına yiyordu örtüyede hafif çekmiş kimse görmesin diye biz arayıp dururken ordan çıkmıştı vallahi en iyisi yedirmemek için yememek sanırım kaptırıyoruz elimizden yoksa 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar