Bitmeyen misafir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan Bitmeyen misafir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,303 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitmeyen misafir
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Valla kim olursa olsun darılan darılsın hiçbişey benim bebeğimin sağlığından önemli değil . Bende kimseyi kabul etmiyorum korona var bebeğim küçük . Kendini bilen ztn geleceğiz demez . Tamam hatır sayıp geliyorlar ama inanın gelmediler diye hiç darılmıyorum daha dua ediyorum 😁 korona çok zor bi hastalık . Herkes evinde otursun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla kim olursa olsun darılan darılsın hiçbişey benim bebeğimin sağlığından önemli değil . Bende kimseyi kabul etmiyorum korona var bebeğim küçük . Kendini bilen ztn geleceğiz demez . Tamam hatır sayıp geliyorlar ama inanın gelmediler diye hiç darılmıyorum daha dua ediyorum 😁 korona çok zor bi hastalık . Herkes evinde otursun
Demi canim vala kimse gelmedi diye hiiiiccc uzulmem ama bizim taraf da zerre dusunce yok taze bebegi var biz it gbi geziyoruz gitmeyelim demezler😤hepsi uşüşecek başıma 🙄

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler neden yeni dogum yapanin yanina büyuk bir israrla misafirlige gelinirki dun aşi oldu bebegim gece sabah 7 ye kadar uyumadi agladi bugun bebek gormeye misafirlerim geliyor bir yandan bebis bir yandan hazirlik 2 saatlik uykuylayim mazeretini anlatsan gelmeyin desen dariliyorlar ya toptan gelin bitsin artik😪
Insanlar anlayissiz hem cinslerin durumundan anlamıyorlar zuluyorum benim arkasim dogum yaptı gitmedim hediyesini balkondan sepet ile verdim salgin var diye hadi anne bebegi cikarmasa odadan anneye bulassa o bebege kim bakacak acaba insan yeri geliyor esinden bile cekiniyor servis kullanip ise gidip geliyor diye hamile kalmadan önce covid oldum dedim allahım çocuğu küçük olan anneleri koru ağır geçti yani

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Biz yirtik o işten 😂kimse gelmiyor gelende yaklasmiyor doktorun kesin yasağı var dedik erken doğdu zaten oğlum eşimle yalan söyledik o yüzden kimse yaklasmiyor çok şükür 52 günlük olduk benim dışımda babanesi dışında yaklaşan yok sende öyle söyle doktorun kesin yasağı var de kusura bakmayın kimseyi kabul edemiyorum diye WhatsApp duruma yazdık biz öyle kurtulduk😂
Akillica valla🤣🤣👏👏👏👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence gelmeleri değil telefon açmaları yeterlidir bu hastalikta en iyi si telefon açmaları bence bu benim fikrim haa görmek isteyende görüntülü arasın görsün yani bence🤔☺️🤣

😂😂😂sinir krizi gecirirken yazarim ben sana😂😂 sen sakinlestir beni😂
Bence kovit oldum gelmeyin de 2 hafta yirtarsin sonrada bebek bünyesi zayıf olduğu için doktor yasakladı dersin 3 aya kadar yirtarsin yani en iyisi valla bence gülüm

Bence kovit oldum gelmeyin de 2 hafta yirtarsin sonrada bebek bünyesi zayıf olduğu için doktor yasakladı dersin 3 aya kadar yirtarsin yani en iyisi valla bence gülüm

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar