Biyodinitaz Genetik 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Biyodinitaz Genetik 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,505 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Biyodinitaz Genetik 🥺
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bizde öyle olacağız sürekli tek iyi olsun da buna razıyım gercekten vAlla yapacak bir şey yok cnm bnm çocuklar da bizde alışıyoruz ya zamanla

Ayyy ağladım yaa çok üzüldüm çok üzgünüm oy Allah'ım ya eczanede ne var yani bir tane verseydi her şeyi sanki kuralına göre yapıyorlar ya Amman üzüldüm hemde çok üzüldüm ya baska çocuğu varmı ? Bn olsam şikayetçi olurdum hala da olabilir ay kıyamam vAlla çok üzüldüm ya gerçekten 🥺🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde cennette bir kuşum var 🥺

Benimde cennette bir kuşum var 🥺

yo yo bir şey olmaz kuzum ammannya dünyada neler neler var Allah herkese yardım etsin aynen öyle yapıyorum kuzum vAlla

💞

Amin amin inşallah canım benim teşekkürler 💞 aynen öyle kuzum buna şükür ne yapalım yine diğer şeylere göre çok iyi çok şükür rabbim başka dert vermesin inşallah yaa
Amin bitanem Rabbim sağlık huzur versin inşallah kuzucuklarımıza bize herkese

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canim iyimde bu gun gene cektigim disim agriyo geceden beri gozume bogazima basima atiyo agrisi iltihaplandi sanirim ya beyaz bayaz bolgeler olusmus mahvoldum antibiyotikte kullanyom niye bole oldu bilmiyom ,sen nasilsin canim🤗
Ayy bnde öyleydim geçti şükür çok geçmiş olsun ya yayılmıştr ondan ilca vermedi mi ? İyilik kuzum çocuklarla uğraşıyrm sıcakla boğuşuyoruz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok sagol canim gecer insallah,ilac verdi ilk gunden beri kullanyom ama yinede yayilmis ,Allah iyilik versin,ayy bu sicakta bile usuyorum 🙄
Ya kıyamam ya sıcakta da ağrır dişin vAlla oo seninki çok kötü olmuş çok geçmiş olsun canim benim

Tüm sayfalar yüklendi.