Sorum var Bosanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Bosanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,969 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bosanma
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben kötü birsey demedim ki iyi kelimesi her zaman iyidir bilgi ediniyorum nasıl yapicsm diye düşünüyorum ama yine terbiyesiz ben oluyorum
Kusura bakma ama senin verdiğin cevabı genel olarak insanlar umursamayınca aaa tamam yada evet iyi hmm givi şeyler yazarlar yazdığın aynen bu. Benden sana bir tavsiye cidden yaşın küçükken ve bir çocuk varken ailen arkanda olsun yada olmadın o adamdan kendini kurtar.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma ama senin verdiğin cevabı genel olarak insanlar umursamayınca aaa tamam yada evet iyi hmm givi şeyler yazarlar yazdığın aynen bu. Benden sana bir tavsiye cidden yaşın küçükken ve bir çocuk varken ailen arkanda olsun yada olmadın o adamdan kendini kurtar.
Benlik bir sıkıntı yok babalik etmese bile kendi isteyile o dava açılmasa bile bakmak zorunda yarin bir gün kalıpta cocu da istemeye kalkar

Sona

Kayıtlı Üye
rank
18 imde evlendim 13 ekimde daha yeni evliydik 9 ay yqninda kaldim sadece

Yapamıyorum boşanma davasını o açacaktı açmamış boşanma olmadan destek alamiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Misal ben barışmak istesem bile o barışmak benle ailesi arkamdan zaten yeterince doldurmuslardir
Canm yeni evlisin ne gördünüzde ne yaşadiniz ki bosamak istiyor esin Allah yende yardimcin olsun sana

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayşe'ye sonuna kadar katılıyorum cevaplarin sürekli iyi veya tmm ayıp yaptığın kusura bakma kardeşim niye o zaman soruyon

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Haklısın vallaha hata bende
Sana şuan birşey demedim arkadaşımda demedi dert yaniyon eşinden yaşadıklarıni anlatıyorsun sana çok güzel yorumlar yazan kardeşlerim arkadaslarim var kesip atar umursmaz tavrinla iyi Tm anladım diyorsun cümle kurabilirsin bu karşındakini insana ayıp oluyor burdakilerde seni umursamaz kendin bilirsin arkadaşım hakkında hayırlısı olsun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sana şuan birşey demedim arkadaşımda demedi dert yaniyon eşinden yaşadıklarıni anlatıyorsun sana çok güzel yorumlar yazan kardeşlerim arkadaslarim var kesip atar umursmaz tavrinla iyi Tm anladım diyorsun cümle kurabilirsin bu karşındakini insana ayıp oluyor burdakilerde seni umursamaz kendin bilirsin arkadaşım hakkında hayırlısı olsun
Ablacım tamam saolun fikirleriniz için bende zaten fikir almak için yazdım birdaha da hiç birseyde sormadan etmeme saolun var olun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benlik bir sıkıntı yok babalik etmese bile kendi isteyile o dava açılmasa bile bakmak zorunda yarin bir gün kalıpta cocu da istemeye kalkar
Çocuğu istemeye kalksa dahi sende ki mesajlar durmuyor mu hem yeni doğam bebeği annesi hayatta olduğu sürece babaya vermiyorlar bilgin olsun. İleride çocuğu isterse sana bebeği aldır isteöiyorum yazdığı mesajları gösterirsin olur biter . Şuan öantıklı Düşüneöiyprsun yaşadıklarından dolayı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Avukata illa para vermek zorunda değilsin avukat tutacak gücün yoksa devletin görevli avukatları var araştır istersen teyzem de tutmadı param yok diye devşet kendisi bir avukat verdi ve para vermek zlrunda Kalmıyorsun ona bilgin olsun
Valla ben boşanırken aldım adamı yanıma dedim madem boşanmak istiyorsun bastırdım parayı ödettim harcı sonra gittim arzuhalciye doldurdu zaten arzuhalci dilekçeyi bir şey bilmene bile gerek yok sadece imza atıyorsun onun parasını da ödettim gittim kendim açtım davayı nafaka falan da kendim istemedim evlenip çocuk yapmaya para var boşanmaya mı olmayacak 1 ayda boşandım avukatımda yoktu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla ben boşanırken aldım adamı yanıma dedim madem boşanmak istiyorsun bastırdım parayı ödettim harcı sonra gittim arzuhalciye doldurdu zaten arzuhalci dilekçeyi bir şey bilmene bile gerek yok sadece imza atıyorsun onun parasını da ödettim gittim kendim açtım davayı nafaka falan da kendim istemedim evlenip çocuk yapmaya para var boşanmaya mı olmayacak 1 ayda boşandım avukatımda yoktu
Eee yapan yapıyor kuzum yeterki dirayetli ve istikrarlı ol gerisi boş

Tüm sayfalar yüklendi.