Sorum var Boşanmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Boşanmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,404 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanmak üzereyim
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçekanne

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle ben d

Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve

Aynen öyle birde hicbisi yokmuş gibi kabul etmek zorundasın etmezsen sonuçları ağır dedi dünyam başıma yıkıldı hayatım bitti ne yacagimi şaşırdım kaldım
Canım Allah yardım etsin yanlış anlama sordum ama hepimizin başına gelebilir hayat bu ne oldum değil ne olacağım demeli insan sadece eşine sinir oldum ben her zaman bir kadın olarak hrmcinslerimden yanayım ama elden bişey gelmez başa grlrn çekilir bari kumam dedigin kadın iyi birimi

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
BEnim eşimde hamile kaldığımdan beri çok kötü davranıyor sürekli boşanmaktan bahsediyor bi gün iyi 2-3 gün ağzımdan burnumdan geliyo hamileliğim ağlamakla üzülmekle geçti inşallah çocuğum sağlıkla gelir başka bi isteğim yok

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Bu nasıl bir iğrençlik seviyesi. Senin en güzel zamanların bunlar. Nasıl elini kaldırabiliyorsun çocuğun annesine karısına. Gerçekten böyle şeyleri okuyunca sinirlerim bozuluyor. İnşallah düzelir eşin. Ama yine de asla ne olursa olsun izin verme seni darp etmesine.

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle ben d

Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve hamileyim
Şuan söyleyecek bir şey bulamıyorum Çaresizlik ne kötü.. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın Allah yardımcın olsun canım

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Rabbim kocanı ıslah etsin inşallah cnm benim sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah eşinde düzelir

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl vurdu ya ne casaret hayırdır kendinizi ezdirmeyin böyle acizlere üstelik hamilesin polise niye gitmedin ayy şuan ellerim titriyor sinirden boşan gitsin böyle acize çocuk bile fazla canım eve gelmiyorsa eve bakmiyorsa o pislik adamla gezip tozup bir haltlar yiyordur şiddetin affı olmaz
Aynen katılıyorum ama 38 haftalık hamile olduğu için biraz
Kuşum öyle diyorsun da şiddet var rabbim sağlık versin bebeğine kıyamam evet ne yazikki biz birileri yüzünden sağlıklı veya mutlu doğum yapamıyoruz nefret ediyorum ya erkeklerden yada bu kadınları bu şekilde strese sokan kim varsa yemin ederim kendimi zor tutuyorum doğum yapayım ilk işim eşime saldırmak olacak benide aldattı
Allah karisini atadan erkekleri gün yüzü göstermesin sevmiyorsan boşan. Karsindakini böyle hirpalamzk kırmak onun ne hattın. Ama ne yazikki kadın olarak çok taviz veriyoruz aman huzurumuz bozulmasın aman çocuk var. Konu komşu ne der diye diye erkekleri tepemize çıkarıyoruz.

X

Xxxx

Guest
Ailesi ile konustun mu oğlunuz bu durumda diye belki onlar yardmcı olabilir

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardımcın olsun da hamile kadına vurmak nedir ya nasıl bir şey bu 🤬🤬 Allah'ım hakkında hayırlısını versin 🙏 eşine de akıl fikir versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

BEnim eşimde hamile kaldığımdan beri çok kötü davranıyor sürekli boşanmaktan bahsediyor bi gün iyi 2-3 gün ağzımdan burnumdan geliyo hamileliğim ağlamakla üzülmekle geçti inşallah çocuğum sağlıkla gelir başka bi isteğim yok
Böyle türlere çocuk lazım değil daha da çocuk doğurma bence. Allah'ım yardımcın olsun

M

Meddd..

Guest
Canim ben 33 haftalik hamileyim dort kere siddett gordum esimden ve kacarak evlenmistim artik dayanamayip aileme soyledim suan ailemin yanındayım siddetin affi yok gitsin tedavi olsun pislik kopek ve bende bosanmyi dusunuyorum cocuk mutsuz bi evde buyicene yanimda huzurlu büyüsün babalik yapicak insan zaten anne karnındayken el kaldirmaz biz kadinlar zaten hem baba hem anne fazlasiyla oluruz yavrularimiza birbuck aylikken belimden tekmelemisti ona ragmen bisey olmadi ogluma çok şükür bizim kimseye ihtiyacimiz yok unutmayin kadınız biz herseyin ustesinden geliriz ama asla siddette siddeti onaylayan aileye katlanmak zorunda degilsiniz.

Meed..

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 33 haftalik hamileyim hic nazli bi hamilelik gecirmiyorum ustune birbuck aylikken belime tekme yedim hirpalamalarim oldu bir ay once yine elinde kaliyordum gobegimi zor kurtardim ve kacarak evlenmistim ona ragmen dayanamayip geldim aileme soyledim ve hickimse ailesi dahi arkami aramiyorlar sormuyorlar bir aydir cok dusundum kimseye ihtiyacim yok seninde oyle kimseye ihtiyacin yok ailen yeter siddetin affi yok gercekden bidaha yapmaz sinirden yapmistir diye susuyosun ama Dorduncu oldu benim bak cocugum siddet icinde huzursuz bi evde buyicegine benimle saglikli mutlu büyür diye düşünüyorum ben zaten babalik yapicak olan anne karnindayken el kaldirmaz biz kadinlar herseyin ustesinden geliriz ozellikle aile desteginiz varsa hic korkmayin dunyanin sonu degil kendinizi siddete karsi ezdirmeyin kizlar .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar