Sorum var Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sen tepkini koy gülüm senin aieln nasıl önemiçsiyor ise onlarda önemsesij söz konusu minik bir bebek
Onun ailesi eski kafa ben öyle yapsam ayıplarlar ki hiç kimse çocuğumdan önemli değil eşimde çok umrundaysa gitsin anansının dizinin dibinde yaşasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O kadar da değil yani olmaz öyle.biz büyükler bile herkesi sarılıp hoşgeldin bile etmiyoruz
Ben onu diyorum işte canım dokunmak neyse ben kendi aileme bile öptürmüyprum

Canım erkekler öyle şeylerden anlamazlar hastalık varmış bulaşır filan düşünmezler umursamazlar sen kendinide çocuğunuda koru kimseye öptürme evdekiler başka ama dışardakilere hiç izin verme
Yok ben söylerim zaten sonuçta o ailesi yanlış anlamasınlae hastalık var senin ailen sen söyle dedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım gelen geçen öpcek hastalık var bu çocuğun canı ne ki hasta olsa ben uğraşıcam onlar değil
Bu öpmeler yüzünden arkadaşımın bebeği ağır enfeksiyon geçirdi malesef kortizon ilaçlarla düzeldi minik bedeni. Senin yerinde olsam gerekirse eşimle de kötü olurum bu konu yüzünden zaten bebeklerin bağışıklığı 3. aydan sonra oluşmaya başlıyor korunması gerekiyor hafif gribal enfeksiyon geçiren biirinin bile yaklaşmaması gerekiyor. Bu konuda etrafa net ol canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım erkekler öyle şeylerden anlamazlar hastalık varmış bulaşır filan düşünmezler umursamazlar sen kendinide çocuğunuda koru kimseye öptürme evdekiler başka ama dışardakilere hiç izin verme
Yok ben söylerim zaten sonuçta o ailesi yanlış anlamasınlae hastalık var senin ailen sen söyle dedim
Hem minik bebeğin neyini opeceksin.hele biraz büyüsün bakalım.

Hem minik bebek büyüsün bakalım neyini opeceksin karsidakiler de anlayış gostermeli.hastalik olduğunu herkes biliyor düşünce yok insanlarda
Kız sülalesi komple korona oldu düğüne gittiler bide öyle ben hamileyken koronalı kızı evime getirdiler bunlarda düşünce yok pislikler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Onun ailesi eski kafa ben öyle yapsam ayıplarlar ki hiç kimse çocuğumdan önemli değil eşimde çok umrundaysa gitsin anansının dizinin dibinde yaşasın

Ben onu diyorum işte canım dokunmak neyse ben kendi aileme bile öptürmüyprum

Tabiki değil şu devirde eski kafalı bile olsalar o kadar virüsten sonra biraz düşünceli olurlar diye düşünüyorum kuzum inşallah öylelerdir. Sen sinirle eşine kötü sözler söyleme bugun bir postta görmüştüm ağır konuşuyorum sinirlenince demiştin ondan uyarmak istedim ❣️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
Sana katılıyorum canım bende izin vermem benim kocada ayni ben gitmiyorum zaten memlekete kızim büyüsün biraz ama sana deyim operler kucaktan kucağa alırlar bak git

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
İyi demişsin valla cnm ben eşime bile soyliyorum elini yıka yüzünü yıka duş al öyle al bebegi eline diye öpme diyyorum ve kimseye opturmiyorum doğru ortalık hastalık kayniyo eşin düşünmesi lazım aslında

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum anne olarak kendince haklısın ama fazla abartma bence olacağı varsa bir şekilde oluyor evde yanlız da olsa olacağı varsa olur

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın canım yenidoğan çocuk öpülmez hem ben bile kıyıp opemiyorum 1.30 aylık olduk bizde. Hele dışardan gelip bebeği alanlara sinir oluyor birde sigara içip bebeği gelliyolar ya. Ama canım sen fazla sakınma hani derler ya sakınan göze çöp batar diye.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar