Sorum var Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,041 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
Bencede canım tepkini koy Allah korusun hasta olsa sen elinde yorulacan kimsenin umrunda değil 😶

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canim operler kesin opmeyin desen olay olur iyi ki çocuğu oldu derler eşinin üstüne gelirler neler neler derler biz kendi ailemizi durduruyoruz ama karşı tarafın ailesi durmaz bende yaşadım aynı şeyleri doktor kızım için kimsenin eline vermeyin dedi bende eşime dedim ailene de diye çoluk çocuk eline almasın büyüklerde tutma şekli demişti doktor ona göre alsın dedi üç gün önce kuaföre gittim kızımı bıraktım kaynana ve eltiye bı geldim çoluk çocuğun kucağında idi kızım bana diyorlar nur yenge babaannem bize izin verdi hep biz gezdirdik gelde delirme inadına denileni yapmıyorlar
Valla canım benim pek umrumda değil kim ne derse desin açıkçası eşim benim tersimi de biliyor çocuk ta değil daha bebek bünyesi ne ki bende derim evet iyi ki bi çocuğum oldu çok bebek sevmek istiyorsanız sizde yapın derim

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
Bizdə bu mövzu tam tərsi kocamın bənimlə həp kavkası çuçuqu kimsə öpməsim diyə.Annəsinə bilə söyluyo.Amma bən hiç kimsəyə laf lapamıyom.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bizdə bu mövzu tam tərsi kocamın bənimlə həp kavkası çuçuqu kimsə öpməsim diyə.Annəsinə bilə söyluyo.Amma bən hiç kimsəyə laf lapamıyom.
Canım şimdi hastalık ilerledi ölümcül dereceye geldi Allah korusun şimdi laf yapmadım çocuğun o öpücük yüzünden hastalandı Allah göstermesin hem maddi hem manevi zararı olacak size hem de üzüleceksin o yüzden kimsenin lafına bakmam ben açıkçası önceliğim her zaman evladım başkalarının ne dediği değil

Sakin ol bitanem çok haklısın covid tekrar almış başını gidiyor sen söyle kızan da kızsın milletin düşünmesi lazım boşver ❤️

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdi hastalık ilerledi ölümcül dereceye geldi Allah korusun şimdi laf yapmadım çocuğun o öpücük yüzünden hastalandı Allah göstermesin hem maddi hem manevi zararı olacak size hem de üzüleceksin o yüzden kimsenin lafına bakmam ben açıkçası önceliğim her zaman evladım başkalarının ne dediği değil
Çok douru söylüyon canm. Zatən eşim bakmaz kim söylər.Bana hiç bırakmaz. 40 günüdə bizdə misafirlər gəlir .Fazla kalabalık olur.İnanamazsına onda beşiyinə spirt asmışdı.Yanına da ablasını koymuşdu ki kim yakınlaşsa dokunmadan öncə sipirt kullansın😂😂😂😂Bən o zaman bol bol gülmüşdüm😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Çok douru söylüyon canm. Zatən eşim bakmaz kim söylər.Bana hiç bırakmaz. 40 günüdə bizdə misafirlər gəlir .Fazla kalabalık olur.İnanamazsına onda beşiyinə spirt asmışdı.Yanına da ablasını koymuşdu ki kim yakınlaşsa dokunmadan öncə sipirt kullansın😂😂😂😂Bən o zaman bol bol gülmüşdüm😂😂
Yaa ahahaha 😂😂😂 eşin benim eşime de bişeyler öğretsin canım😂😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.