Sorum var Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,044 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu kocalar ömür törpüsü 😡😡
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İyi demişsin valla cnm ben eşime bile soyliyorum elini yıka yüzünü yıka duş al öyle al bebegi eline diye öpme diyyorum ve kimseye opturmiyorum doğru ortalık hastalık kayniyo eşin düşünmesi lazım aslında
Bende öyleyim canım işten gelince direk elini yıka derim ki ben bile elimi yıkamadan dokunmam

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki değil şu devirde eski kafalı bile olsalar o kadar virüsten sonra biraz düşünceli olurlar diye düşünüyorum kuzum inşallah öylelerdir. Sen sinirle eşine kötü sözler söyleme bugun bir postta görmüştüm ağır konuşuyorum sinirlenince demiştin ondan uyarmak istedim ❣️
O zaman da kuzum hastanedeyiz adam maç düşünüyor ondan sinirlenmiştim😏😔

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
Valla haklısın sonra bebeğe bişey olsa ne olacak ailesi alınmasın diye bişey yok bebeğe bişey olmasın yeter ki diye bişey var ki bu çok önemli. Allah'ım korusun ya hastalık bulaşsa o yavrucağın çekeceği sıkıntı nasıl büyük 😟 ondan haklısın valla sonuçta ailesine hastalık var dese ailesi de anlayış gösterir herhalde göstermeli yani 😳

Jale Türe

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın valla aynı durumda olsam bende izin vermem . Benim eşim de benim gibi pinpirikli eşim benden önce hanımın kırkı çıkana kadar kimse gelmesin gelen de çocuğu öpmek grip olan evimin kapisindan girmesin dedi.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla haklısın sonra bebeğe bişey olsa ne olacak ailesi alınmasın diye bişey yok bebeğe bişey olmasın yeter ki diye bişey var ki bu çok önemli. Allah'ım korusun ya hastalık bulaşsa o yavrucağın çekeceği sıkıntı nasıl büyük 😟 ondan haklısın valla sonuçta ailesine hastalık var dese ailesi de anlayış gösterir herhalde göstermeli yani 😳
Canım bide onlar bi ara sülalesi korona oldu komple düğüne gittiler bide kuzenleri bize geldi onlarda korona olmuş bize bişey bile demedler ben hamile halimle beş gün aynı evde koronalı kıza baktım gidince de hamile halimle evi komple dip köşe temizlemiştim düşün lambaların düğmelerine kadar silmiştim hijyen konusunda çok eksikler ama Allah'a şükür dün bayağı bir tepkimi koydum O da anladı tamam hayatım haklısın söylerim dedi ki inşallah söyler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın valla aynı durumda olsam bende izin vermem . Benim eşim de benim gibi pinpirikli eşim benden önce hanımın kırkı çıkana kadar kimse gelmesin gelen de çocuğu öpmek grip olan evimin kapisindan girmesin dedi.
Ayyy ne güzel ne kadar şanslısın benim eşimde diyor sen bu gidişle çocuğu içme suyuyla yıkarsın 😏😏

Ayyy ne güzel ne kadar şanslısın benim eşimde diyor sen bu gidişle çocuğu içme suyuyla yıkarsın 😏😏
Tepkini koy canım bebişin saglıgı önemli🤲🤲
Çok şükür canım dün konuştum bayağı bir tepkimi de koydum ondan sonra haklısın çocuğu düşünüyorsun genellikle de zaten ona Sen bakıyorsun gereken uyarıyı yaparım dedi ki inşallah da yapar

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar o kadar sinirliyim ki ağzımdan ters bişey çıkmasın diye kendimi zor tutuyorum iki hafta sonra Adıyaman'a eşimin memleketine gideceğim onlarda da gelen giden çok oluyor sürü gibiler yani her neyse dedim ki hayatım bak hastalık çok millet elini yıkasın dokunsun eyvallah ama kesinlikle kimse öpmeyecek dedim diyo ki ben nasıl söyleyeyim ya dedim benim ailem öpmüyor izin vermiyorum ailen olunca laf edemiyosun bana çemkirme dedim sustu ve yapmam da demedi hele bi öpmeye kalksınlar da bakalım o zaman ne oluyor görsün ortalık hastalık kaynıyor beyefendi ailesinin düşüncelerini önemsiyor 😡😡😡😡
Canm fazla tepki ben bebegim 6 aylık benim kız kardeşlerim yiyip bitiriyor annem gine oyle benim büyük cocuklarim esimin ailesi bildiğin coxuk elden ele gidiyor cok sukur de bu zamana kadar hasta olmadi

A

Adsız anne adayı

Guest
Canim operler kesin opmeyin desen olay olur iyi ki çocuğu oldu derler eşinin üstüne gelirler neler neler derler biz kendi ailemizi durduruyoruz ama karşı tarafın ailesi durmaz bende yaşadım aynı şeyleri doktor kızım için kimsenin eline vermeyin dedi bende eşime dedim ailene de diye çoluk çocuk eline almasın büyüklerde tutma şekli demişti doktor ona göre alsın dedi üç gün önce kuaföre gittim kızımı bıraktım kaynana ve eltiye bı geldim çoluk çocuğun kucağında idi kızım bana diyorlar nur yenge babaannem bize izin verdi hep biz gezdirdik gelde delirme inadına denileni yapmıyorlar

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bide onlar bi ara sülalesi korona oldu komple düğüne gittiler bide kuzenleri bize geldi onlarda korona olmuş bize bişey bile demedler ben hamile halimle beş gün aynı evde koronalı kıza baktım gidince de hamile halimle evi komple dip köşe temizlemiştim düşün lambaların düğmelerine kadar silmiştim hijyen konusunda çok eksikler ama Allah'a şükür dün bayağı bir tepkimi koydum O da anladı tamam hayatım haklısın söylerim dedi ki inşallah söyler

Çok şükür canım dün konuştum bayağı bir tepkimi de koydum ondan sonra haklısın çocuğu düşünüyorsun genellikle de zaten ona Sen bakıyorsun gereken uyarıyı yaparım dedi ki inşallah da yapar
İnşallah anlayışlı davranıp bebeğe pek yaklaşmazlar. Biz şuan 16 günlük olduk kimse gelmedi bebeği görmeye kırkı çıkana dek eşimde çıkarmak istemiyor evde yaşıyoruz bebişle 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar