Bu su mu kızlar resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bu su mu kızlar resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bu su mu kızlar resimli
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Akıntıyla geliyorsa akıntıdır o zmaan canım bende 38+2 deyim benimde öyle oluyor akıntıyla birlikte geliyor ama için rahat etmesi için dokora gidebilirsin balım 😊😊
Kasık agrım da var hafif ay bilemedim korkuyorum da kayınvalidem korkma bişey olmaz zaten pazartesi randevum var ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntıyla geliyorsa akıntıdır o zmaan canım bende 38+2 deyim benimde öyle oluyor akıntıyla birlikte geliyor ama için rahat etmesi için dokora gidebilirsin balım 😊😊
Islaklık var ama akıntıyla birlikte

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kasık agrım da var hafif ay bilemedim korkuyorum da kayınvalidem korkma bişey olmaz zaten pazartesi randevum var ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Islaklık var ama akıntıyla birlikte
Benimde adet sancısı gibi ağrılarım oluyor bazen çok fazla oluyor bazen hafif oluyor akıntıyla birlikte haifif ıslaklıkta oluyor doğum yakındır o yüzdendir belki

Canım @gebe_okulu_egitmeni instagramda bu kadını takip et çok güzel bilgilendiriyor şimdi baktım geldim su mu değil anlamak için koklasan eğer kokarsa idrarmış,kokmuyorsa sudur diyor kokusundan bile anlaşılıyormuş geçmiş olsun
Allah razı olsun canım pazartesi randevum var bakalım 🤔 saglıkla bir alsaydım yavrumu bu kadar stresli olmaZdım

Tüm sayfalar yüklendi.