Bulantı

• Konbuyu başlatan Mervealn
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervealn tarafından oluşturulan Bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı
Konbuyu başlatan Mervealn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minemine

Merve alan

Kayıtlı Üye
rank
Koku hassasiyeti oluyo gebelikte bulantı icin prilam kullanmistim ben cok sikayetciysen bu durumdan sagkik ocağı bike yazar canim kullanın ca sikayetlerin haf

13 haftalik gebeyim iki aydir yataktan cikamiyorum bulanti koku hassasiyeti hayatimda yemek yok su yok surekli serum ve hastaneye gitmek bile eziyt oldugu icin serumu evde taktryorum demem o ki sizden beterlerde var umarim sizinki biran once gecer😇😇

2 kez covid oldum canim ayni koku bendede var 4 ayliken kecirdim wimdi 9 aylikiz hala o koku var yani uzun bi mudett o koku kecmeyecek😐😐
Gerçekten mi 😱 çok üzüldüm ya o kadar açım ki canım neler istiyo ama hiç bişey yiyemiyorum. Birde küçük oğlum var ona eşim yemek hazırlıyor. Ama evde küçük bı tabak yemek isitilsa bile o odaya mutfağa giremiyorum. Yemek yiyebiliyor musun peki ? 😔

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi 😱 çok üzüldüm ya o kadar açım ki canım neler istiyo ama hiç bişey yiyemiyorum. Birde küçük oğlum var ona eşim yemek hazırlıyor. Ama evde küçük bı tabak yemek isitilsa bile o odaya mutfağa giremiyorum. Yemek yiyebiliyor musun peki ? 😔
Yemey yeyiyoruk canim amma hep kotu kokular geliyor hayatimda en sevdiyim kola koladan oyle kotu koku geliyor ki anlatamamm sebze bile yeyemiyorum hepisi pis kokuyor bunlar hep covidin yuzunden

Minemine

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalik olduk hayattan bezmis durumdaym beterin beteri vardir diye kendi kendime telkin vermeye calisiyorum ama nafile benimde bir oglum var malesef hic ilgilenemiyorum evde yemek yapilsin istemiyorum dediginiz gibi isitsalar bile odama koku geliyor odadan cikamiyorum herkesin kolaylikla yapabildigi seyleri ben yapamiyorum banyo sac tarama yuz yikama dis fircalama... o kadar uzgunum ki anlatamam😔😔

Merve alan

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalik olduk hayattan bezmis durumdaym beterin beteri vardir diye kendi kendime telkin vermeye calisiyorum ama nafile benimde bir oglum var malesef hic ilgilenemiyorum evde yemek yapilsin istemiyorum dediginiz gibi isitsalar bile odama koku geliyor odadan cikamiyorum herkesin kolaylikla yapabildigi seyleri ben yapamiyorum banyo sac tarama yuz yikama dis fircalama... o kadar uzgunum ki anlatamam😔😔
Ne eksik ne fazla, aynı durumu yaşıyorum malesef. İnşallah bugunlerde gecer . İlk hamileliğim güzel geçmişti halbuki. Cook geçmiş olsun 😔☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar