Sorum var Burçlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Burçlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burçlar
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Kızlar sizce en uysal bebekler hangi ayda doguyo yada hamgi burcun coxugu daha uysal oluyo gerçi benim iki oğlumda ikizler ilk oğlum çok akilli ikinci oğlum çok felaket bişey😊belki biraz saçma oldu sorum ama merak ettim gerçekten sizin bebisler hangi burç yada hangi burca denk geliyo dogumunuz
Benimkilerin İlki oğlak hiç oturduğunu görmedim henüz uyurken bile heryeri geziyor diyebilirim 2. De yengeç oda abisinden aşağı kalmayacak gibi görünüyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benimkilerin İlki oğlak hiç oturduğunu görmedim henüz uyurken bile heryeri geziyor diyebilirim 2. De yengeç oda abisinden aşağı kalmayacak gibi görünüyor
Ay benimki de oğlak doğduğundan beri sırtının yere alerjisi var dokunur dokunmaz yaygara başlıyor ille kalkıp etrafa bakacak o ayaklar maşallah piston gibi hiç durmuyor bağlasam ana şaltere elektrik faturası %70 düşer 😅

Ay benimki de oğlak doğduğundan beri sırtının yere alerjisi var dokunur dokunmaz yaygara başlıyor ille kalkıp etrafa bakacak o ayaklar maşallah piston gibi hiç durmuyor bağlasam ana şaltere elektrik faturası %70 düşer 😅
Kız benimki normalde kova olacaktı annem baban gibi olsamasin az daha sık dişini başka burç olsun dedi. Bende üşenmedim hemen doğurdum 😅 ama oğlak ta mükemmel değilmiş hani😅

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimki normalde kova olacaktı annem baban gibi olsamasin az daha sık dişini başka burç olsun dedi. Bende üşenmedim hemen doğurdum 😅 ama oğlak ta mükemmel değilmiş hani😅
Ay ben de 20 Ocakta doğurdum tam sınır 😅 ben de kova olmasın istiyordum çok dikkafalı yazıyordu hatta 21ine sezeryana gün vermişti doktor çok üzüldüydüm ben de üşenmedim 20sinde doğurdum 😂

Ay ben de 20 Ocakta doğurdum tam sınır 😅 ben de kova olmasın istiyordum çok dikkafalı yazıyordu hatta 21ine sezeryana gün vermişti doktor çok üzüldüydüm ben de üşenmedim 20sinde doğurdum 😂
Ne diyebilirim ki Allah yardımcımız olsun 😅😅😅18one kadar sabrediyorum 18 olunca yallah ayrı eve çık diyeceğim 😅😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar