Bursada gebeokulu bilen yada online

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Bursada gebeokulu bilen yada online başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bursada gebeokulu bilen yada online
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Canann

Kayıtlı Üye
rank
Ben bi kere gittim detaylı ultırason randevusu bile bakmadan çektim geldim görmüştüm gebeokulu yazısını çok uzak ya çalışıyorum bide evde olsam arada giderimde 🥺
Anladım ben çok yakınım arabayla 10 dakika sürmüyor bile yakınsın sandım se
Nadir yakın olanlardansındır bence ben osmangaziye yakınım dağın başına yapmışlar diyorum sinir bozucu 3 vesait 🤦
Gürsu da da çok iyi bi doktor varmış ama Osmangazi de hiç bilmiyorum inşAllah iyi bi doktora denk gelirsin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Anladım ben çok yakınım arabayla 10 dakika sürmüyor bile yakınsın sandım se

Gürsu da da çok iyi bi doktor varmış ama Osmangazi de hiç bilmiyorum inşAllah iyi bi doktora denk gelirsin
Ben doktot aramıyprum canım özel doruk hastanesinde doktorum iyi ben gebe okulu arıyorum olmazsa online ders veren doktorumun önerdiği online ders ücretli bakıcaz artık duruma göre

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Şehir hastanesinde çok iyi doktorlar varmış ama dediğim gibi doğuma gelmezler ben memik karaküçük diye doktora randevu almıştım yorumlarıda çok iy sabah işi çıkmış son anda başka murat diye bi doktora yönlendirdiler fena değildi de 3lü test ulturason falan kafam karıştı çoookta uzak bidahada gitmem oraya şimdi bende 1 2 ay yüksrk ihtisasa devlete gidicem son aylar özeldeki doktoruma giderim özelde doğum yapıcam diyede her ay ona gitmiyorum bende canım
Doruk 2021 fiyatını 3.900 olarak söylemişti bana 2022 fiyatlarını öğrenirsen yazar mısın canım normal doğum ve sezaryen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şehir hastanesinde varmış canım bende cuma günü kayıt yaptıracam oraya

Şehir hastanesinde Zeliha Atak ve Gültekin diye kadın doktorlar var çok ilgili ve nazik davranıyor hastanenin en iyi doktorlarıymış
Teşekkür ederim canım

Neslicim bugün bursa şehir hastanesinde randevum vardı. Gebe okulu açılmış şehir hastanesinde beni o odaya yönlendirdi doktor. Tamamen ücretsiz ve çoook memnun kaldım. Özel ilgilendi ne yemeli ne yememeliyim nasıl spor yapmalıyım nefes egzersizleri. Plates topu ile neler yapabilirim skuat vs pek çok şey hakkında bilgi verdi. Çok memnun kaldım nesli tavsiye ederim özel ilgilendiler ve tamamen ücretsiz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar