Sorum var Büyüleyici parfüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Büyüleyici parfüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,521 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüleyici parfüm
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Para kazanmak zor gereksiz şeylere veremem parfüm kullanıyorum o kadar pahalı değil
Aynen öyle canım haklısın gerçekten bende kullanıyorum parfüm bende öyle çok pahalı almıyorum aslında 3 senedir filan parfüm almıyorum çeyizime baya almıştım tabi o zamanlar ucuz du hala onları kullanıyorum beni bi 3 4 sene daha götürecek kadar var neyse ki

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• 20231205_141837.jpg
    20231205_141837.jpg
    736.3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım haklısın gerçekten bende kullanıyorum parfüm bende öyle çok pahalı almıyorum aslında 3 senedir filan parfüm almıyorum çeyizime baya almıştım tabi o zamanlar ucuz du hala onları kullanıyorum beni bi 3 4 sene daha götürecek kadar var neyse ki
Aynen şimdi hayat daha pahalı geçim zor avrupada yaşıyoruz ama burdada zor valla çocuklarımın geleceği için birikim yapıyorum o yüzden marka Şu bu kullanmıyorum

Avon attraction muazzam hele tende biraz kalınca süper kokuyor ve kalıcı bir parfüm ben kokuya alıştığımdan kalıcı değil sanmıştım ilk kullandığımda ama üniversitede arkadaşım odama girer girmez hangi parfüm o demişti 2 gün önce giyip dolaba koyduğum ceketten yayılıyordu saçta da uzun süre kalıyor eşim benim yastıkları kullanıyor etkisi o derece 😅 herkese tavsiye ediyorum
Fotosunu atsana nasıl bişey değişik modeler var ve de değiştirmek istiyom da

Tüm sayfalar yüklendi.