Sorum var Büyüleyici parfüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Büyüleyici parfüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüleyici parfüm
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 sene önce aldım 58'di canım dün baktım trendyolda 320 tl idi 😵‍💫 ama çok güzel kokuyor bu bitmeden sipariş ederim yine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi baktım online katalog fiyatı 360 tl ama küçük boy da yapmışlar bence almak isteyen bundan alıp denesin kızlar o kadar eminim ki beğeneceğinize 164 tl fiyatı celebe var o da çok güzel kokuyordu atıyorum fotosunu
Teşekkür ederim canm alıp denerim😘🙏

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy maşallah benim minnosa ♥️ artık yorma zamanları annesi 🤭
Aynen hiç sıkılmıyoruz ikimiz de yoruluyorum ama hep bu günleri hayal ediyordum 🥹 sen nasılsın çocuklar iyiler mi

Teşekkür ederim canm alıp denerim😘🙏
Evet canım memnun kalacağından eminim ikisi de çok güzel parfümler ama özellikle attraction nefisss 💕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen hiç sıkılmıyoruz ikimiz de yoruluyorum ama hep bu günleri hayal ediyordum 🥹 sen nasılsın çocuklar iyiler mi

Evet canım memnun kalacağından eminim ikisi de çok güzel parfümler ama özellikle attraction nefisss 💕
Oyyyy kesinlikle en güzel günleri şuan bazen hiç buyumese diyorum hep böyle kalsa diyorum🥹
Şükür birtanem bizde iyiyiz toprak okula gidip geliyor kendi halinde kurslar feln başını kaldırmıyor Laren desen abiyle hiç anlasmiyolar sürekli evde kavga sesleri yerde kalem gördüğü an gizlicene duvara gidiyor yazı yazmaya🫣🫣 ben desen mutfaktan çıkamıyorum 🫣 oylelikle böylelikle gün geçiyor 🤭

Ben 2 sene önce aldım 58'di canım dün baktım trendyolda 320 tl idi 😵‍💫 ama çok güzel kokuyor bu bitmeden sipariş ederim yine

Şimdi baktım online katalog fiyatı 360 tl ama küçük boy da yapmışlar bence almak isteyen bundan alıp denesin kızlar o kadar eminim ki beğeneceğinize 164 tl fiyatı celebe var o da çok güzel kokuyordu atıyorum fotosunu
Aradım aynısını bulamadım trend yolda

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy kesinlikle en güzel günleri şuan bazen hiç buyumese diyorum hep böyle kalsa diyorum🥹
Şükür birtanem bizde iyiyiz toprak okula gidip geliyor kendi halinde kurslar feln başını kaldırmıyor Laren desen abiyle hiç anlasmiyolar sürekli evde kavga sesleri yerde kalem gördüğü an gizlicene duvara gidiyor yazı yazmaya🫣🫣 ben desen mutfaktan çıkamıyorum 🫣 oylelikle böylelikle gün geçiyor 🤭
Evet ya geçen bunu düşündüm ben de geçen hafta kız kardeşim geldi ben mutfaktaydım haylaz kızım ayakta duracam diye inat ederken küt diye kafasını sehpaya vurmuş ağlamasına bi geldim kardeşim ağlamaktan anlatamadı olayı ben de gözlerine baktım kan doluydu öyle görünce ya Rabbim sen koru gözüne bir şey oldu sandım bayılacaktım nerdeyse kucağıma alınca fark ettim kafasının kanadığını yıkadım temizledim doğa sustu kardeşim hala ağlıyordu bunlar daha iyi günlerimiz daha düşüp düşüp tekrar yürüyecek bardak tabak kırıp belki elini kesecek dedim iyice ağladı 🤦‍♀️🤣🤣

Aradım aynısını bulamadım trend yolda
Deme ya 😔 bilmiyorum bitmiş olabilir belki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet ya geçen bunu düşündüm ben de geçen hafta kız kardeşim geldi ben mutfaktaydım haylaz kızım ayakta duracam diye inat ederken küt diye kafasını sehpaya vurmuş ağlamasına bi geldim kardeşim ağlamaktan anlatamadı olayı ben de gözlerine baktım kan doluydu öyle görünce ya Rabbim sen koru gözüne bir şey oldu sandım bayılacaktım nerdeyse kucağıma alınca fark ettim kafasının kanadığını yıkadım temizledim doğa sustu kardeşim hala ağlıyordu bunlar daha iyi günlerimiz daha düşüp düşüp tekrar yürüyecek bardak tabak kırıp belki elini kesecek dedim iyice ağladı 🤦‍♀️🤣🤣

Deme ya 😔 bilmiyorum bitmiş olabilir belki
Ayyyy Allah korumuş kuzu bende Larende çok korkuyorum kaşla göz arasında yapmayacağı şey yok çok şımarık vallha Rabbim cocuklarimizi korusun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben ceyizimde tüm markalardan tek tek almıştım 🙈🙊 hala onları kullanıyorum avondan genelde hep
Aynen özellikle vish of love çok hoş kokuyo ciceksi ferah 🥰

Kızlar hangi parfüm kullanıyosunuz? Ben büyüleyici, özleten, çekici, merak etdirici bi koku istiyorum da sizler öyle koku buldunuzmu?
Canım bargello nun 122numarasini al hem Uygun hemde aşırı hoş koku ikinci ürün bir TL oluyo takip et Trendyol dan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-12-21-58-15-51_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2023-12-12-21-58-15-51_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    275.3 KB · Görüntüleme: 15

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen özellikle vish of love çok hoş kokuyo ciceksi ferah 🥰

Canım bargello nun 122numarasini al hem Uygun hemde aşırı hoş koku ikinci ürün bir TL oluyo takip et Trendyol dan
Aynen öyle canım benim favorim for away kokusu kalıcı

Tüm sayfalar yüklendi.