Büyüyen karınla özel bölge temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Büyüyen karınla özel bölge temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,450 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Büyüyen karınla özel bölge temizliği
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Bende tek yaşıyorum ilk gebeliğim gurbetteyim maalesef bu konuda ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Her konuda acemiyim anlayacağın. Şuan en rahat dönemlerimdeyim daha başındayım gebeliğin ama ilerleyen zamanlarda ne olur Allah kerim 😅😅
Kendimi gördüm gurbette ilk çocuğuna hamile acemi ve ne yapacağını bilemeyen bir anne 😂 ben 7. Ayimdayim yolun başı değil tek fark bu sanırım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kendimi gördüm gurbette ilk çocuğuna hamile acemi ve ne yapacağını bilemeyen bir anne 😂 ben 7. Ayimdayim yolun başı değil tek fark bu sanırım
Allah yardımcımız olsun çok zor gerçekten benim bayılmalarim mide bulantılarım da çok fazla var ilerleyen zamanlardada tek başıma bişeyler yapmayı öğrenicem artık mecbur 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence sende benm gibi yap aynayla yap gerçi ben daha yapmadım ilk defa deniycem
Banada mantıklı geldi başka çare yok artık 😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kuafore gitmek caiz degil diye biliyorum bende canım
Evet şimdi hatırladım bende duymuştum günah olduğunu yapan da yaptıran da Günah işliyormuş banada yengem yaparken aslında aynı şey sonuçta Bi başkasına yaptırıyorum ama Allah affetsin sadece karnım büyüdüğünde yaptırıyordum. En son yaptığımda kendim yaptım azcık zorlanmış tım çok değil şimdi epey zorlancam çünkü maşallah karnım baya büyüdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yatak odasında yere örtü serip oturup aşağılarda çömelip önümde aynayla yapıyorum karnım daha çok büyüdükçe yine öyle yapabilitim inşallah 🤭
Geçen yapışımda bende öyle ysptım normalde salonda yaparım ben eşimi evden gönderirim aynayla yarım saatte yapar çıkardım bu sefer 2 saatte çıkabilirsem ne ala bana

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Evet şimdi hatırladım bende duymuştum günah olduğunu yapan da yaptıran da Günah işliyormuş banada yengem yaparken aslında aynı şey sonuçta Bi başkasına yaptırıyorum ama Allah affetsin sadece karnım büyüdüğünde yaptırıyordum. En son yaptığımda kendim yaptım azcık zorlanmış tım çok değil şimdi epey zorlancam çünkü maşallah karnım baya büyüdü
Evet canım cok gunah kadına da namahrem yerlerinin gorunmesı esi ne yaptırmak daha mantıklı zorlandığın yerde utanıyorsun belki ama gunaha girmekten daha iyidir diye dusunuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar karnım büyüdü özel bölge temizliğini nasıl yapcam bilmiyorum bu ikinci hamileliğim ilk hamileliğimde yengem yapıyordu bana ama artık çekiniyorum ona yada başkasına yaptırmaya. Artık mecbur kendi başıma anyayla yapcam zor olsada. Siz nasıl yapıyorsunuz karnınız büyüdükten sonra. Eşine yaptıran da var bu arada şahsen Bn asla eşime yaptırmam 🤣🤣
🤭🤭 Valla güzelim 20 haftadan bu yana eşime yaptırıyorum gobusumden eğilemiyorum çünkü 😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Evet canım cok gunah kadına da namahrem yerlerinin gorunmesı esi ne yaptırmak daha mantıklı zorlandığın yerde utanıyorsun belki ama gunaha girmekten daha iyidir diye dusunuyorum
Doğru diyorsun ama eşime yaptıramam ben hem utanırım hemde beceriksiz biraz benmm kocam canımı çıkarır da doğru düzgün bişey yapamaz 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.