Buzdolabı kokusu çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Buzdolabı kokusu çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,779 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Buzdolabı kokusu çözüm
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buz dolabının kokusundan kusmaktan ölüyordum her seferinde açtığımda aşırı etkileniyorum kime sorsam kimsede bi koku yok ama gerçekten öyle böyle kokmuyor bana bugün üşenmedim tekrar sildim ama o koku halaa devam ediyor deliricem

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hamilelikten oluo cnm dolabı açacağın zaman mutfağa oda kokusu sık

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buz dolabının kokusundan kusmaktan ölüyordum her seferinde açtığımda aşırı etkileniyorum kime sorsam kimsede bi koku yok ama gerçekten öyle böyle kokmuyor bana bugün üşenmedim tekrar sildim ama o koku halaa devam ediyor deliricem
Canım kahve karbonat koyabilirsin kokusunu alıyor ayrıca buzdolabi için koku giderciler satılıyor deneyebilirsin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hahayy bi tek bn değilmişim demek bunu yaşayan k bakma kendime gülüyorum 🤣😂 canm onun için yapacak pekte birşey yok kendiliğinden geçiyo

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız o buzdolabını haftada 3 kere siliyorum 3 aylık hamileyim hala tiksiniyorum kapağını bile açamıulyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız o buzdolabını haftada 3 kere siliyorum 3 aylık hamileyim hala tiksiniyorum kapağını bile a
Aynı durumdayız o buzdolabını haftada 3 kere siliyorum 3 aylık hamileyim hala tiksiniyorum kapağını bile açamıulyorum

Arkadaşların önerisiyle kahve koydum baya etki etti yani en azından ilk açıldığında gelen o öğürtücü koku yok direk kahve ile karışık geliyor ama eşime soruyorum sadece kahve kokusu geliyor o tiksinç kokuyu bastırdı valla bende hemen koy bence 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Dolabin içerisine 1 2 paket vanilin koyarsan kotu kokusunu ve nemini alir pirinçte olabilir 😄😉😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahayy bi tek bn değilmişim demek bunu yaşayan k bakma kendime gülüyorum 🤣😂 canm onun için yapacak pekte birşey yok kendiliğinden geçiyo
😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar