Buzdolabı kokusu çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Buzdolabı kokusu çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,780 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Buzdolabı kokusu çözüm
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla denilenlerin hepsini yapıyorum hepsi dursun içinde napıyım artık pirinç kahve karbonat sokağa çıkma yasağı bitincede markete çıkar dolap kokusu alırım bide biter inşallah sıkıntım 😂😂
Biter biter ben vanilini denemistim dolani açınca direk vanilin kokusu yüzüne vuruyor insanın dene bence paketin islandigini görünceatip yenisini koyabilirsin😃😃😍

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
😃😃😃🤗🤗iyi yaptin aslinda hamilelikten dolayi çok hassaslaşıyor burnumuz başkaları almiyor o kokulari bi tek bize tiksinç geliyor bende yemek kokusundan çok rahatsiz oluyorum 8 aydir yemek yapmıyorum bizim mendebur kaynana yapıyor 😝😝😛😂😂
Yaa benim kaynanam uzakta burda olsaydı beni yattığım yerden kaldırmaz dolabından yanından geçirmezdi de uzakta olduğu için mecbur eşime düşüyor bişey koyulacaksa masaya koyuyorum ben mutfaktan çıkıyorum o hemen yerleştiriyor ya da alınacak varsa çıkıyorum hemen alıyor içeri giriyorum 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Yaa benim kaynanam uzakta burda olsaydı beni yattığım yerden kaldırmaz dolabından yanından geçirmezdi de uzakta olduğu için mecbur eşime düşüyor bişey koyulacaksa masaya koyuyorum ben mutfaktan çıkıyorum o hemen yerleştiriyor ya da alınacak varsa çıkıyorum hemen alıyor içeri giriyorum 😂
Eşin yapiyosa o da iyi benimkine midem bulaniyor de başlar hemen sanki bi tek sen hamilesin bi çocuk doğuracan kendini rezil ettin bilmem ne dedigime bin pisman eder beni😣😣😃

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eşin yapiyosa o da iyi benimkine midem bulaniyor de başlar hemen sanki bi tek sen hamilesin bi çocuk doğuracan kendini rezil ettin bilmem ne dedigime bin pisman eder beni😣😣😃
Haha bana da diyor sürekli kustuğumda seninki gibi bu hamilelik görmedim bi doğuraydın diye bende diyorum kaç tane hamile gördün yaşadın onla 😂😂 biraz söyleniyorum söylediğine pişman oluyor bu sefer doğsun sana böyle yaşattığı için kızacam sıpaya diye gönlümü almaya çalışıyor 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Haha bana da diyor sürekli kustuğumda seninki gibi bu hamilelik görmedim bi doğuraydın diye bende diyorum kaç tane hamile gördün yaşadın onla 😂😂 biraz söyleniyorum söylediğine pişman oluyor bu sefer doğsun sana böyle yaşattığı için kızacam sıpaya diye gönlümü almaya çalışıyor 😂
Insanin eşi yanında olsunda butun dunya karşısinda olsun benim felsefem bu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Insanin eşi yanında olsunda butun dunya karşısinda olsun benim felsefem bu
Evet canım bu çok doğru evlenmeden önce eşimin annesiyle benimde sorunlarım oldu çocuklarına aşırı düşkün olduğu için birazda eşim sevgililik döneminde bile benim ağzımın içine bakardı sözüme çok itibar ederdi biraz onun kıskançlığı oldu tabi istemiyorum evlenemezsin falan derken gelmezsen gelme o zaman ben evlenirim yuvamı de yeparım dedi noktayı koydu kaynanam bi ğüzel düğünümü de yaptı şimdi gelin değil kızı gibi oldum hediyeler yollar ne istersem alır yollar yapar hiç bişey de gönlümü bırakmaz bunun tek noktası eşimin benim yanımda dimdik durmasıydı

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bu çok doğru evlenmeden önce eşimin annesiyle benimde sorunlarım oldu çocuklarına aşırı düşkün olduğu için birazda eşim sevgililik döneminde bile benim ağzımın içine bakardı sözüme çok itibar ederdi biraz onun kıskançlığı oldu tabi istemiyorum evlenemezsin falan derken gelmezsen gelme o zaman ben evlenirim yuvamı de yeparım dedi noktayı koydu kaynanam bi ğüzel düğünümü de yaptı şimdi gelin değil kızı gibi oldum hediyeler yollar ne istersem alır yollar yapar hiç bişey de gönlümü bırakmaz bunun tek noktası eşimin benim yanımda dimdik durmasıydı
Eş dediğinde boyke olmali zaten ne yani o senin annense annen sana yetiyorsa ne diye benimke evleniyorsun annenin yeri ayri eşinin yeri ayri çoğu erkek bunu bilmediği için annelerinin oyuncağı oluyorlar analarida oğlu evlenmeyince evlen diye tuttururlar evlen evlen ki zavalli gelinimin hayatini zindana çevireyim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eş dediğinde boyke olmali zaten ne yani o senin annense annen sana yetiyorsa ne diye benimke evleniyorsun annenin yeri ayri eşinin yeri ayri çoğu erkek bunu bilmediği için annelerinin oyuncağı oluyorlar analarida oğlu evlenmeyince evlen diye tuttururlar evlen evlen ki zavalli gelinimin hayatini zindana çevireyim
Kayınvalidem ayrı oldukları için kocasıyla biraz eşime daha çok düşmüş bide bi süre görememiş özlem hasret evlat yangını kaybetme korkusu aşırı derecede kaynanam da kendisi çok çekmiş şimdi diyor ben bunlardan çok çektim bana neler ettiler ne anamı gördüm ne babamı kardeşlerime gidemedim evden çıkartmıyorlardı diye şimdi hep ilaç kullanıyor atamıyor o günleri üzerinden kaç kere dayak yemekten hastanelik olmuş en sonunda üzerine kapı kitliyken çocuklar oynarken yanlışlıkla açıyorlar kapıyı yalın ayak öylece kaçıveriyor evden kurtarıyor kendini onu da anlamaya çalışıyorum o yüzden normal bi yaşantım olsaydı evlatlarım yanımda büyümüş olsaydı böyle olmazdım diyor kendi de zaten ben çok kaybettim çocuklarımın hasreti çoktu diyo bişy diyemiyorum. Şimdide kaynanamın yaptığı hiç birşeyi sana yapmam diyor

Tüm sayfalar yüklendi.