Buzdolabı kokusu çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Buzdolabı kokusu çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,835 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Buzdolabı kokusu çözüm
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem ayrı oldukları için kocasıyla biraz eşime daha çok düşmüş bide bi süre görememiş özlem hasret evlat yangını kaybetme korkusu aşırı derecede kaynanam da kendisi çok çekmiş şimdi diyor ben bunlardan çok çektim bana neler ettiler ne anamı gördüm ne babamı kardeşlerime gidemedim evden çıkartmıyorlardı diye şimdi hep ilaç kullanıyor atamıyor o günleri üzerinden kaç kere dayak yemekten hastanelik olmuş en sonunda üzerine kapı kitliyken çocuklar oynarken yanlışlıkla açıyorlar kapıyı yalın ayak öylece kaçıveriyor evden kurtarıyor kendini onu da anlamaya çalışıyorum o yüzden normal bi yaşantım olsaydı evlatlarım yanımda büyümüş olsaydı böyle olmazdım diyor kendi de zaten ben çok kaybettim çocuklarımın hasreti çoktu diyo bişy diyemiyorum. Şimdide kaynanamın yaptığı hiç birşeyi sana yapmam diyor
Benimki tam tersi kaynanasi şeker bile vermiyormuş çay içerken ona bu da bana diyoki sen yat kalk sukret benim gibi birine denk geldin diye oyle kaynanalar varki afedersin gelinlerine ağaç sokuyorlar 😖

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimki tam tersi kaynanasi şeker bile vermiyormuş çay içerken ona bu da bana diyoki sen yat kalk sukret benim gibi birine denk geldin diye oyle kaynanalar varki afedersin gelinlerine ağaç sokuyorlar 😖
Valla kuzenimin de kaynanası öyleydi cazgırlığıyla ortalığı inletti çocuk doğmuştu kocası ailesine çok düşkündü halam dayanamadı çekti damadı dedi ben kızımı size bunun için vermedim çocuğuda alırım kızı da alırım ikisininde yüzünü bırak seslerini duyamazsın diye gözünü korkuttu tabi bizim kızda baya öyle alttan alacak tip değil kaynanam deyip susmaz yani ağzına geleni saydı bu güzelde yarandı 😂😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzenimin de kaynanası öyleydi cazgırlığıyla ortalığı inletti çocuk doğmuştu kocası ailesine çok düşkündü halam dayanamadı çekti damadı dedi ben kızımı size bunun için vermedim çocuğuda alırım kızı da alırım ikisininde yüzünü bırak seslerini duyamazsın diye gözünü korkuttu tabi bizim kızda baya öyle alttan alacak tip değil kaynanam deyip susmaz yani ağzına geleni saydı bu güzelde yarandı 😂😂
Aslında ben en başından hata yaptim bekarken ailemle cok sikintilarim vardi hatta sirf annemden kurtulmak adina evlendim diyebilirim hakkimi asla helal etmiycem onzmnlar iste eşime anlatıyordum herseyi o yuzden simdi başıma kakiyor aikemden biri iste kizi aliriz bir daha goremezsin diyince hemen zorlami evlenmisim diyor 😭😭😭 yani benim anam benzin döktü bende çakmagi çaktım 🙄😣

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aslında ben en başından hata yaptim bekarken ailemle cok sikintilarim vardi hatta sirf annemden kurtulmak adina evlendim diyebilirim hakkimi asla helal etmiycem onzmnlar iste eşime anlatıyordum herseyi o yuzden simdi başıma kakiyor aikemden biri iste kizi aliriz bir daha goremezsin diyince hemen zorlami evlenmisim diyor 😭😭😭 yani benim anam benzin döktü bende çakmagi çaktım 🙄😣
Ahhh işte öyle olmasa daha iyiymiş. Bir çocuğun başında anne yoksa onu sımsıkı tutup saran kimsesizsin işte. ama eşinde yani bunu sana kakması hiç iyi değil düşman yapar bunu sen onun yoldaşısın açığını bulup ordan sana yürümesi çok kötü asla eşler arasında birbirine karşı koz olarak kullanabileceği bir düşünce olmaması gerekiyor bir ömür boyu nasıl yan yana yürünecek sürekli açıkları başına kakmakla

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Ahhh işte öyle olmasa daha iyiymiş. Bir çocuğun başında anne yoksa onu sımsıkı tutup saran kimsesizsin işte. ama eşinde yani bunu sana kakması hiç iyi değil düşman yapar bunu sen onun yoldaşısın açığını bulup ordan sana yürümesi çok kötü asla eşler arasında birbirine karşı koz olarak kullanabileceği bir düşünce olmaması gerekiyor bir ömür boyu nasıl yan yana yürünecek sürekli açıkları başına kakmakla
Iste bende yoldaşimdir dedim dedim diye geldi bunlar basima ayni yastığa bas koydugum insana da guvenemeyeceksem daha napayim 😕😕😔

Mine

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar buz dolabının kokusundan kusmaktan ölüyordum her seferinde açtığımda aşırı etkileniyorum kime sorsam kimsede bi koku yok ama gerçekten öyle böyle kokmuyor bana bugün üşenmedim tekrar sildim ama o koku halaa devam ediyor deliricem
Vanilya kokusunu al aktarlardan dolabıVanilya kokusunu al aktarlardan dolabı ya da sirke ile sin kokomoko kalmaz açtığında sirke kokar açtığında vanilya kokar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Vanilya kokusunu al aktarlardan dolabıVanilya kokusunu al aktarlardan dolabı ya da sirke ile sin kokomoko kalmaz açtığında sirke kokar açtığında vanilya kokar
Her zaman sirkeyle siliyorum zaten ama bu öyle bi koku değil işte sadece ben alabiliyorum bu kokuyu

Tüm sayfalar yüklendi.