Sorum var Çalışan anne olmak

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 63 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Çalışan anne olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çalışan anne olmak
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Herkes sizin gibi fesat değil şu düşünceye bak :) sen kendi kocanda çok yaşadın galiba
Fesatlık deyil ki ben sadece düşüncemi dedim sen evde yok ken o Kocan o kadınla hiç mi muhatap olmuycak şimdiki evliliklerde bir erkekle bir kadının konuşması bile aldatma oluyor ben kendi kocamı bile ailesinden kıskanırım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Her çalışan anne kocasını bakıcıya sunuyor o zaman. Böyle bir düşünce olamaz ya ne insanlar var aklım almıyor. Hangi kafadalar, ne düşünüyorlar veya nasıl bir zihniyete sahipler. Bunlar yüzünden ilerleyemiyoruz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Fesatlık deyil ki ben sadece düşüncemi dedim sen evde yok ken o Kocan o kadınla hiç mi muhatap olmuycak şimdiki evliliklerde bir erkekle bir kadının konuşması bile aldatma oluyor ben kendi kocamı bile ailesinden kıskanırım
Birincisi her muhattap olan altına almıyor
İkincisi benim bakıcı saatim kimseyi alakadar etmiyor
Üçüncüsü evlilikte güven yoksa zaten herşey bitmiştir
Dördüncüsü insan düşündüğünü yaşar
Beşincisi kadın her yerde çalışabilir ki işyerinde erkeklerde olabilir bu erkekler içinde geçerli o zaman herkes herkesin altına yatıyor. Bu nasıl bir zihniyet çözemedim ? Kimse kimseyle muhatap olmayacakmı ?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bir erkeğin içinde varsa bakıcı değil kim olursa olsun farketmez ona ama içinde yoksa afedersiniz çıplak kadına dahi dönüp bakmaz böyle diye diye erkekler de böyle oluyor güvensizlikten işte hep böyle çeşit çeşit sorunlar çıkabiliyor herkes bir şekilde ayarlamıştır bizi ilgilendiren bir şey değil gerçekten benimde eşimin kuzenleri çoğu kız asla ama asla kıskanmam ben yokken de oturup muhabbet ederler telefonda konuşurlar eşime sonsuz güvenirim ha oda ona rağmen yanlış yaparsa oda onun ayıbı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Herseyide cahiliye bağlama

Avlacim benim yazdim sonraki cevaba bir bakarsan iyi olur
Cahillik değil de ne ? Ben anlam veremedim çünkü. Sen hiç erkekle muhatap olmuyormusun ? Yada eşinin çalıştığı yere hiç kadın uğramıyormu ? Direk aklınızdan cinsellikmi geçiyor?

Tüm sayfalar yüklendi.