ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan ÇAMAŞIR MAKİNESİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar hangi marka çamaşır makinesi kullanıypsunuz memnun musunuz makinem bozuldu yeni alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var benim tüm eşyam samsungtu garantisi biten herşey hemen bozuldu muhattap kimse yok Samsung pişmanlıktır
Valla canım ben dört yıl önce Vestel aldım tüm eşyalarımi hiç memnun değilim, tavsiyem Bosch Arçelik en iyileri ha bide annemin eşyaları on yıldır Profilo çok memnun maşallah hiçbirsey de olmadı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aleynam Arçelik bugüne kadar sıkıntı olmadı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben dört yıl önce Vestel aldım tüm eşyalarımi hiç memnun değilim, tavsiyem Bosch Arçelik en iyileri ha bide annemin eşyaları on yıldır Profilo çok memnun maşallah hiçbirsey de olmadı
Vestel bende sevmiyorum kalitesiz zaten Beko aldım 11 kg 22 bin lira ödedik🥴🥴🥴🥴ama sağlam gözüküyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleynam Arçelik bugüne kadar sıkıntı olmadı
Teşekkür ederim bitanem bende bekarken her eşyamız arçelikti Beko aldım oda arçeliğe aitmiş zaten herşey ateş pahası 22 bin lira para verdik Allah'tan peşin fiyatına taksit var yoksa halimiz içler acısı kadın diyo bide uygun zam gelcek dedim yılbaşı yaklaşıyor doğru kadın bide ne desin ne yılbaşısı aydan aya zam geliyor artık dedi güler misin ağlar mısın🥴🥴🤣🤣

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vestel bende sevmiyorum kalitesiz zaten Beko aldım 11 kg 22 bin lira ödedik🥴🥴🥴🥴ama sağlam gözüküyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim bitanem bende bekarken her eşyamız arçelikti Beko aldım oda arçeliğe aitmiş zaten herşey ateş pahası 22 bin lira para verdik Allah'tan peşin fiyatına taksit var yoksa halimiz içler acısı kadın diyo bide uygun zam gelcek dedim yılbaşı yaklaşıyor doğru kadın bide ne desin ne yılbaşısı aydan aya zam geliyor artık dedi güler misin ağlar mısın🥴🥴🤣🤣
Ahahah hergun zam zaten rabbim herkezin yardimcisi olsun inşallah

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İdare ediyorum aleynam eski eşimle kavga ettim aleynam çok dmarima basıyor sizofren heralde durduk yere beni bosadin diyor şerefsiz adi köpek dedim mahkemeye sunacam dedi umutta iyi teyzesi uyuttum
Kedi uzanamadığı ciğere mundar der senin yokluğun çok koydu ona seni elde etmek için de her türlü çirkefliği yapıyor mahkemeye sunsa bile de ki hakime çocuğumun ihtiyacını adam akıllı karşılamıyor bezini vs babam alıyor de beni sinirlenditecek şeyler söylüyor rahatsızlık duyuyorum o yüzden bi anlık sinirle çıktı ağzımdan dersin ve de sanki umut bi kere hastayken hastaneye gelmemişti sende onu öne sür oğlum hastaydı gelmedi hastaneye de sende sakinliğini koru bacım gerekirse engelle kardeşin veya annene mesaj atsın yada onlar yaxsın bi problem olursa yoksa çok açığını arayacak

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hangi marka çamaşır makinesi kullanıypsunuz memnun musunuz makinem bozuldu yeni alacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var benim tüm eşyam samsungtu garantisi biten herşey hemen bozuldu muhattap kimse yok Samsung pişmanlıktır
Beyaz eşya şans işi ya annem 10 sene profilo çamaşır makinesi kullandı memnundu diye ben de aldım afedersin bok gibi güya 9 kilo ama ger programın kg ayrı istiyor beyazlarım temiz çıkmıyor bi de leke uzmanı olacak sapsarı atletler annem arçelik kullanıyor memnun ama pahalı altus var annemlerin ankaradaki evinde evi boşaltacaklar iyi yıkıyor ben alacam onu galiba bendeki de çöpe gidecek ne hali varsa görsün perdeleri korka korka yıkamaktan bıktım soda kullanmasam ne olurdu bilmiyorum canım perdelere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar