Sorum var Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Acaba kardeşi dogucaggi mi içine doğdu ne anlamadım duygulanyiom öyle yapınca Bi tuhaf oluyom ne var onda demeyin Bi tuhaf oluyom iste
Ne zor bişey ya ogluşum 1 yaşinda cok üzülüyorum nedense kednini kötu hisseder falan diye korkuyo insan😄🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne zor bişey ya ogluşum 1 yaşinda cok üzülüyorum nedense kednini kötu hisseder falan diye korkuyo insan😄🥰kardeşinin geleceginihisseder demişti doktor bakalimm

Ne zor bişey ya ogluşum 1 yaşinda cok üzülüyorum nedense kednini kötu hisseder falan diye korkuyo insan😄🥰kardeşinin geleceginihisseder demişti doktor bakalimm

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen yaa bide kardeşi doğunca annem beni daha az seviyor kardeşimi. Daha çok seviyor ilgileniyor diye düşünür mü acaba aklıma neler geliyor neler valla
Allahım yaa bende öyleyim eşime söylüyorum o bişey olmaz diyo erkekler pek anlamazlar zaten duygudan falan😅😅biz çok düşünüyoruz ama bizim elimizde olan bisey ayni ilgiyi gostermeliyiz karedeşleri gelince işimiz zor ama daha az ilgi gösterirsek üzülürler allah yardimcimiz olsun😘

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Oy canim gelmis🥰❤️❤️❤️❤️

Allahım yaa bende öyleyim eşime söylüyorum o bişey olmaz diyo erkekler pek anlamazlar zaten duygudan falan😅😅biz çok düşünüyoruz ama bizim elimizde olan bisey ayni ilgiyi gostermeliyiz karedeşleri gelince işimiz zor ama daha az ilgi gösterirsek üzülürler allah yardimcimiz olsun😘
Evet hayatım çok haklısın valla🥰❤️♥️💞😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Acaba kardeşi dogucaggi mi içine doğdu ne anlamadım duygulanyiom öyle yapınca Bi tuhaf oluyom ne var onda demeyin Bi tuhaf oluyom iste
Oğlumda yaşamıştım bu durumu her dk gelip sarılır öperdi normalde bana aşırı düşkün ama kardeşi doğduktan sonra babasına daha çok yöneldi tabi şimdi büyüdü herşeyi anlıyor artık şimdi kızım babasına düşkün oğlum bana hamile olduğun için bu seni duygulandırıyor ❤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar