Sorum var Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar benim 1 buçuk yaşındaki oğlum bu aralar kollarını açıyor anne gel gel diyor hep sarılıyor öpüyor anneee diye acaba kardeşi dogucaggi mi içine
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Emin ol bebek doğduktan sonra seni unutup kardeşiyle ilgilenecektir 😅
Evet canim haha onu bende düşündüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlumda yaşamıştım bu durumu her dk gelip sarılır öperdi normalde bana aşırı düşkün ama kardeşi doğduktan sonra babasına daha çok yöneldi tabi şimdi büyüdü herşeyi anlıyor artık şimdi kızım babasına düşkün oğlum bana hamile olduğun için bu seni duygulandırıyor ❤
Evet ya acayip duygulanıyorum hiç böyle yapmazdı bu aralar çok sık yapıyor bunu anne gel gel diyor aciyor kollarını sarılıyor bana geliyor öpüyor felan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet canim haha onu bende düşündüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ya acayip duygulanıyorum hiç böyle yapmazdı bu aralar çok sık yapıyor bunu anne gel gel diyor aciyor kollarını sarılıyor bana geliyor öpüyor felan
Rabbim sizlerede onlarada can sağlığı versin inşallah kuzum ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.