Sorum var Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,422 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba günü 11 haftalık olucam bu sabah sanki biraz bebeğin hareketini hissetdim acaba olabilirmi banami öyle geldi sağ tarafımda böyle biseyler hareket ediyordu oynuyordu sanki sabah
Cnm şuan bebek hareketlerini hissedemezsin.. bende o haftalarda hep bebek hareket ediyor sanıyordum bebek yerlesmeye çalışıyor onu hissediyorsun sadece.. hareketlerini hissetmen henüz var ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir her hamilelik aynı değil ben 17 haftadayim ama hala hiçbir şeyi hissedemedm
Sende yakında hissedersin cnm ☺️ ben 18 hafif hissettim.. 25 haftalarda öyle tam.net hissetmeye başladım ☺️

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük kuzum o hissettiğin bağırsaklarındkr bebek büyüdüğü için organların içeride yer değiştiriyor çünkü ama bebek değildir.
Hmm anladım cnm hissetdim biseyler ama emin olmamıştım sagol🥰

Haha tm. Cnm

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba günü 11 haftalık olucam bu sabah sanki biraz bebeğin hareketini hissetdim acaba olabilirmi banami öyle geldi sağ tarafımda böyle biseyler hareket ediyordu oynuyordu sanki sabah
Canim biraz psikolojik olabilir kipirti vs bagirsak hareketlerin olabilir henuz cok kucuk yeni yeni eli kolu olusuyor sana hisettirwcek bir agirligida yok 🙈 2 aya kadar herseyini hiseetmeye baslicaksin 🥳🥳🥳

Bi prenses bi prens annes

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğini hissetmene daha çok erken kuzum ama bazı anneler hissedebiliyor sadrce kalp atışı gibi oluyo ve erken haftalarda hissetmen bebeğinin erkek olması çünkü erkek bebekler dha fazla hareketli

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Canim biraz psikolojik olabilir kipirti vs bagirsak hareketlerin olabilir henuz cok kucuk yeni yeni eli kolu olusuyor sana hisettirwcek bir agirligida yok 🙈 2 aya kadar herseyini hiseetmeye baslicaksin 🥳🥳🥳
Tm cnm

Bebeğini hissetmene daha çok erken kuzum ama bazı anneler hissedebiliyor sadrce kalp atışı gibi oluyo ve erken haftalarda hissetmen bebeğinin erkek olması çünkü erkek bebekler dha fazla hareketli
Hmm hayırlısı bakalım biseyler hissetdim emin olamadım acaba mi diye buraya sorim dedim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.