Sorum var Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,426 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba 11 haftalık olucam sanki bebeği hisssetdim
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi herkez bana kesin gülmüştü o kadar erken hissedilir mi ne diyor bu diye hahahaha kusura bakmayın canlarim😂😂🥰♥️❤️

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim ben 10 haftalık hamileyim çarşamba günü 11 haftalık olucam bu sabah sanki biraz bebeğin hareketini hissetdim acaba olabilirmi banami öyle geldi sağ tarafımda böyle biseyler hareket ediyordu oynuyordu sanki sabah
Bağrsak hareketleriniz o ve kendi nabzınızı hissediyosunz. Daha bebeğin ne kemikleri gelişti nede o kadar büyük değil hareketleri hissettirecek kadar emin olun. Anca en erken 17 de hissedersinz o pıt pıt yapar hafiften arada .

Demet

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikse bilmemen normal kuzum
2.ci canim ama dediğim gibi biseyler hissedince acaba mi diye düşündüm ondan sormak istedim, oğlumu erken hissetmiştim mesela ama her hamilelik. Farklı işte 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bağrsak hareketleriniz o ve kendi nabzınızı hissediyosunz. Daha bebeğin ne kemikleri gelişti nede o kadar büyük değil hareketleri hissettirecek kadar emin olun. Anca en erken 17 de hissedersinz o pıt pıt yapar hafiften arada .
Hmm anladım sagolun

Tüm sayfalar yüklendi.