Sorum var Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,826 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum
Kayra paşa nasıl oldu canım daha iyimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün anlaştık ve ben bu bu saate buluşcaz diye o saate kadar bebemi uyutup işlerimi. Hemen bitirdim erkenden geldim gelenler sağolun gelmiyenlere tesüffff ederim. Efendim küstüm 😔😔😔😔😔ama yinede hepiniz cansiniz iyiki varsınız güzellerim🌺🌺🌺🌺🌺

Dün anlaştık ve ben bu bu saate buluşcaz diye o saate kadar bebemi uyutup işlerimi. Hemen bitirdim erkenden geldim gelenler sağolun gelmiyenlere tesüffff ederim. Efendim küstüm 😔😔😔😔😔ama yinede hepiniz cansiniz iyiki varsınız güzellerim🌺🌺🌺🌺🌺

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Valla gelecektim kuzum hatta ilk ben yazdım ama dün yenş ev aldık onun yerine bakmaya gittim ne kadar temizlenecek yer var bir de müteahhit ile konuştuk filan sonra yağmura yakalandık 🤦🏻‍♀️ eve gelene kadar cankmjz çıktı arabada giderken bir tane leyleğe çarptık 🥺🥺 yazık otobüse öok kötü çarptı yavrum ve öldü . Eve gelince de Kayra durmadı ağla ağla en son ağlaya ağlaya uyudu 2 kez istifar etti ,ben ettim sonra bayılmışım ağrıdan uyuya kaldım düşün eşim işe gitmiş ruhum duymadı

Kayra sabahtan beri ağlıyor hala ara ara zor uyutuyorum 🥺🥺 annem nazar değdi diyor bilmiyorum ama kafayı yicem yakında

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Valla gelecektim kuzum hatta ilk ben yazdım ama dün yenş ev aldık onun yerine bakmaya gittim ne kadar temizlenecek yer var bir de müteahhit ile konuştuk filan sonra yağmura yakalandık 🤦🏻‍♀️ eve gelene kadar cankmjz çıktı arabada giderken bir tane leyleğe çarptık 🥺🥺 yazık otobüse öok kötü çarptı yavrum ve öldü . Eve gelince de Kayra durmadı ağla ağla en son ağlaya ağlaya uyudu 2 kez istifar etti ,ben ettim sonra bayılmışım ağrıdan uyuya kaldım düşün eşim işe gitmiş ruhum duymadı

Kayra sabahtan beri ağlıyor hala ara ara zor uyutuyorum 🥺🥺 annem nazar değdi diyor bilmiyorum ama kafayı yicem yakında
Kıyamam yaaa acil şifalar diliyorum. Canim biran önce iyileşir inşallah doktora götürdünüz mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam yaaa acil şifalar diliyorum. Canim biran önce iyileşir inşallah doktora götürdünüz mu
Yok canım götürmedim sadece ağlıyor gazını çıkartıyor kakasını yapıyor 🥺. Ama sadece aniden ağlıyor

Ateşi vs yok olsa götürecem de ama böyle decam ederse götürürüm bakalım hayırlısı inşallah düzelir

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım götürmedim sadece ağlıyor gazını çıkartıyor kakasını yapıyor 🥺. Ama sadece aniden ağlıyor

Ateşi vs yok olsa götürecem de ama böyle decam ederse götürürüm bakalım hayırlısı inşallah düzelir
Güzel kuzum benim biran önce iyileşir insallah🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar