Sorum var Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,880 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım güzelleriim dünkü gece gibi gece sohbeti yapalım yine çocuğunuzu kocanızi uyutun burda buluşalım saat 24.00 gece Türkiye saati ile
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
B

Ben Gözde g.

Guest
Bende geldim ilk defa katılıyorum size herkese selamlar 35 haftalık olduk bizde 2.hamileliğim sezeryan olucam 38 de planlı doğum dedi doktor ben biraz daha bekler mi ki acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum Hümeyra hastalandı bugün bütün gün hastanede idik serum iğne vesaire yapıldı ateşi ve kusmasi vardı enfeksiyon varmış şimdi öyle başında bekliyorum ateşini zor düşürduk ya
Geçmiş olsun gamzem şuan nasıl minik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰🥰❤️

Herkes uyudumu ne çocuğu kocayı uyutcaz derken kendilerinide uyuttular galiba 😁
Ahahaha Kayra durmadı hiç ağlaya ağlaya bir hal olfu çocuğun dün ev temizliğine gittik taşınmak için gittik yani sadece sonra yağmura yakalandık 🤦🏻‍♀️ eve gelince ben ve kayra istifar ede ede bir olduk eşimi bile yolcu etmeden uyuya kalmışım yazık gece o arayınca uyandım. Çok kötüydük ya 🤦🏻‍♀️

Bende geldim ilk defa katılıyorum size herkese selamlar 35 haftalık olduk bizde 2.hamileliğim sezeryan olucam 38 de planlı doğum dedi doktor ben biraz daha bekler mi ki acaba
Aramıza hoşgeldin canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gecmis oldun gamzecim humeyraya acil şifalar versin rabbim malesef ortalık mikrop kaynıyor
Sağol canım benim Allah razı olsun ❤️

Geçmiş olsun gamzem şuan nasıl minik

Ahahaha Kayra durmadı hiç ağlaya ağlaya bir hal olfu çocuğun dün ev temizliğine gittik taşınmak için gittik yani sadece sonra yağmura yakalandık 🤦🏻‍♀️ eve gelince ben ve kayra istifar ede ede bir olduk eşimi bile yolcu etmeden uyuya kalmışım yazık gece o arayınca uyandım. Çok kötüydük ya 🤦🏻‍♀️

Aramıza hoşgeldin canım
Sağol canım benim şu an ateşi var kuzum ya ateş düşürücü verdim bekliyorum

Hoşgeldin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar