Canlarım ❤️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Canlarım ❤️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,725 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Canlarım ❤️🌼
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam Zeynep Simaveraya ya inşallah o da Kayra paşa da iyi olur. Benim Minik Beren de kalpte üfürüm var doktora götüreceğim bişey çıkmaz inşallah bugün de öksürdü bi kaç defa hasta olmamıştır inşallah 🙁
Hiç korkma kuzucum o geçiyor 7 yaşına kadar merak etme... Benim erkek kardeşim de de vardı küçükken doktor 1 yıl boyunca hiç anlatmayın dedi 1 yılda geçti. Rabbş. Hepimizin evlatlarına şifa versin inşallah kimseyp evladı ile sınaması çok zor. Yatıp kalkıp dua ediyorum rabbim beni Kayra ile sınama diye 🥺🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zekai de mi kız ben oğluma hamileyken bir kere gittim oraya kavga ettim 😁😁😁igrencti ya o zamanlar ayağa kaldırdım o hastaneyi 😁😁
Yok kız eskisi gibi değil çok iyi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Hiç korkma kuzucum o geçiyor 7 yaşına kadar merak etme... Benim erkek kardeşim de de vardı küçükken doktor 1 yıl boyunca hiç anlatmayın dedi 1 yılda geçti. Rabbş. Hepimizin evlatlarına şifa versin inşallah kimseyp evladı ile sınaması çok zor. Yatıp kalkıp dua ediyorum rabbim beni Kayra ile sınama diye 🥺🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız eskisi gibi değil çok iyi
Evlat çok zor bi defa öksürse bile içim yanıyor ağlamam tutuyor çok kötü oluyorum ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evlat çok zor bi defa öksürse bile içim yanıyor ağlamam tutuyor çok kötü oluyorum ben
Şşş sen güçlü ol ki kuzum oda güçlü olsun. Korkma Kayra da öksürüyor 2 3 kez ama doktor tedaviis de hşç bir şey çıkmıyor doktor kusamadığı için öyle dedi sen öksürüğe gece hırıltısı yada sıet üstü yatınca öksürük var mı ona bak kuzum. Birde öksürürken cidden ciğer den mi geliyor yoksa kusmaya filan çalışıyorda ondan mı okuyor

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Şşş sen güçlü ol ki kuzum oda güçlü olsun. Korkma Kayra da öksürüyor 2 3 kez ama doktor tedaviis de hşç bir şey çıkmıyor doktor kusamadığı için öyle dedi sen öksürüğe gece hırıltısı yada sıet üstü yatınca öksürük var mı ona bak kuzum. Birde öksürürken cidden ciğer den mi geliyor yoksa kusmaya filan çalışıyorda ondan mı okuyor
Normal öksürüyor ayşem boğazdan gibi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok gece hırıltısı yok canım doktora 2 gün önce götürdüm o zaman birşey yoktu sadece kalpte üfürüm var dedi
Anladım kuzum sen yinede dikkat et canım, gece sırt üstü uyurken öksürüyor mu hırıotı vs var mı dıye belki de hastaneden gelirken üşütmüştür annesi korkma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu gece kontrol edeceğim canım Kayra nasıl oldu eve geçtiniz mi
Yok balım geçemedik. Normlade ayın 3nde oazar günü gidecektim bugün bşr şey deselerdi ama bugün kan tahlili yapıldı en önemli sonuç onu ben kendş elime götürdüm 20 gün sonra çıkıyor bşrde haftaya enfeksiyon cidden komple vücudunda da var mı onun sonucu çıkacak şimdi hiç gidip de orda yeniden başlatmayım tahlilere olan kaıyra ya oluyor kimseye değil bugün bşle düşün 3 kez ayrı ayrı dotkor istedş 9 tüp kan biri bende fazladan almışlar birini ben saklamak için aldım neden çöpe gitsin dedim 🤭🤭. Ama şükür sarılığı şuan düşüşte inşallah geri çıkmaz

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam Zeynep Simaveraya ya inşallah o da Kayra paşa da iyi olur. Benim Minik Beren de kalpte üfürüm var doktora götüreceğim bişey çıkmaz inşallah bugün de öksürdü bi kaç defa hasta olmamıştır inşallah 🙁
Yaa kıyamam ben minik Berene inşallah bişi çıkmaz canım ya minicik o daha🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar