Canlarımmm❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Canlarımmm❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,560 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Canlarımmm❤
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende bir ara veriyorum iyi beslendim aldım yani 🤣🤣 lahmacun ye pizza ye🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
49 kiloyum cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke bende öyle olsam

49 kiloyum

49 kiloyum

😂😂😂

Onuda bi deniyim🙄😂

Ya aslında sofrada bi ekmek yemişliğimde oluyo bazende iştahım kesiliyor hiç bir şey yiyemiyorum iştah açıcı bi şurup var hiç denediğiniz oldumu aramizda kızlar
Ben hiç kullanmadım ama bekarken bende kilo alamıyordum evlendim doğum yaptım başladı kilolar 3 çocuktan sonra daha hızlı alıyorum gibime geliyor bi doktora danış bence

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben çok zayıfım ya ne yapsam kilo alırım bu zayıflığımdan gerçekten çok rahatsızım 😥
Ben de evlenirken 40 kilo idim sonra 55 oldum. Ama cok yemek yemekle alakali degildi. Hergun aksam cayinda ev yapimi tatlilar yedim en az 2 dilim. Aksam cayini saat 9 dan sonra iciyorduk. Bir de yatmadan once sutle sicak cikolata yapip iciyordum. Gun icinde normal ogunlerimi yiyordum hic abartmiyordum da. Hatta cogu zaman kahvalti bile yapmiyordum canim istemiyordu

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir ara veriyorum iyi beslendim aldım yani 🤣🤣 lahmacun ye pizza ye🤣
Kiz bende yerim yemesine de başimda bi kaynana var sorma onuda konuşur valla ben hep onlar yüzünden bu kadar zayifim

Ben hiç kullanmadım ama bekarken bende kilo alamıyordum evlendim doğum yaptım başladı kilolar 3 çocuktan sonra daha hızlı alıyorum gibime geliyor bi doktora danış bence
Kiz hamileyken 12 kilo aldım sadece onuda verdim gittim doktora vitamin verdi bi poşet hamile kaldım bıraktım vitaminleri sonra düşük yaptim o vitaminleri hepsini attim yenide almıştım 😥

Ben de evlenirken 40 kilo idim sonra 55 oldum. Ama cok yemek yemekle alakali degildi. Hergun aksam cayinda ev yapimi tatlilar yedim en az 2 dilim. Aksam cayini saat 9 dan sonra iciyorduk. Bir de yatmadan once sutle sicak cikolata yapip iciyordum. Gun icinde normal ogunlerimi yiyordum hic abartmiyordum da. Hatta cogu zaman kahvalti bile yapmiyordum canim istemiyordu
Ben bekarkende bu kadar zayiftim evlendim hala zayifim hamilede kaldım az kilo aldım halada zayifim 😂😂

Bende pek iştahlı değilim nedense hamileyken sadece kilo alırım sonra hemen veriyom öyle kiloda durmuyor bende
Aynn bende öyleyim canim 😊

Son düzenleme:

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bende yerim yemesine de başimda bi kaynana var sorma onuda konuşur valla ben hep onlar yüzünden bu kadar zayifim

Kiz hamileyken 12 kilo aldım sadece onuda verdim gittim doktora vitamin verdi bi poşet hamile kaldım bıraktım vitaminleri sonra düşük yaptim o vitaminleri hepsini attim yenide almıştım 😥

Ben bekarkende bu kadar zayiftim evlendim hala zayifim hamilede kaldım az kilo aldım halada zayifim 😂😂

Aynn bende öyleyim canim 😊
❤️🥰Amann. Hani derler ya alan almış satan satmış 🤣🤣🤣🤣

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
❤️🥰Amann. Hani derler ya alan almış satan satmış 🤣🤣🤣🤣
Ay kiz bu düşman başına çok pinti ya çok cimri hamileyken evde bişey yemezdim eşim dışardan söylerdi derdi sen oğlumun parasını bitirmişin sanki oğlumda para var evde ye diye evde de bi patates kızartırdım onuda konuştu gelen gidene bu benim bi çuval patatesimi yemiş dedi o günden bu yana az yiyorum canim bisey istemiyor😥😥

Tüm sayfalar yüklendi.