Canlarımmm❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Canlarımmm❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,558 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Canlarımmm❤
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay kiz bu düşman başına çok pinti ya çok cimri hamileyken evde bişey yemezdim eşim dışardan söylerdi derdi sen oğlumun parasını bitirmişin sanki oğlumda para var evde ye diye evde de bi patates kızartırdım onuda konuştu gelen gidene bu benim bi çuval patatesimi yemiş dedi o günden bu yana az yiyorum canim bisey istemiyor😥😥
Kim diyor bunu kaynanan mi diyor ay hiç sevmem bir insanın yediğini içtiğini söyleyen karışan insanlardan🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kim diyor bunu kaynanan mi diyor ay hiç sevmem bir insanın yediğini içtiğini söyleyen karışan insanlardan🙄
Bilmem ben öyle olmam bak benimde ogullarim var nasipse bende kaynana olcam gelinime istediğini yapsın ben dahada mutlu olurum yani

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok zor ya Allahım yardımcın olsun bitanem🥺🥺
Sorma canim ya eşim o gün sinir krizine girdi sütü tipe koymuş bakmamiştita sütte köpürmüş yarisi hep akmış bende odamda oğluma yemek veriyodum bi kizmaya başladı eşimde ona kızdı herşeyi bahane ediyorsunuz en ufak şeyi bahane ediyorsunuz artık yeter diye

Kiz bende yerim yemesine de başimda bi kaynana var sorma onuda konuşur valla ben hep onlar yüzünden bu kadar zayifim

Kiz hamileyken 12 kilo aldım sadece onuda verdim gittim doktora vitamin verdi bi poşet hamile kaldım bıraktım vitaminleri sonra düşük yaptim o vitaminleri hepsini attim yenide almıştım 😥

Ben bekarkende bu kadar zayiftim evlendim hala zayifim hamilede kaldım az kilo aldım halada zayifim 😂😂

Aynn bende öyleyim canim 😊
Gene kaynana faciası aman allahım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sorma canim ya eşim o gün sinir krizine girdi sütü tipe koymuş bakmamiştita sütte köpürmüş yarisi hep akmış bende odamda oğluma yemek veriyodum bi kizmaya başladı eşimde ona kızdı herşeyi bahane ediyorsunuz en ufak şeyi bahane ediyorsunuz artık yeter diye
🥺🥺Anlıyorum seni süt bide süt çok çabuk taşan bisey dir 🙄🙄

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Evet kaynanam diyo şimdi de tatlı falan yaparım şekeri bitirdin unu bitirdin Allahtan sütüde eşim getiriyo
Cok kafaya takmamak gerek. Benim kaynanam zamaninda evine duzgun tv al ben gelince o eskiyle izleyemem demisti. Bana tv izlemeye geliyorsan tv ni de al gel yada parasini ver ben alirim demistim. Evime, esyama yedigime ictigime karisilmasini hazmedemem. En basindan beri hep cevap verdim şimdi birsey diyemiyorlar. Birilerini kiracagim derken beni kirmalarina izin vermem.

Bence sınır koymalisin karıştığı seylere ve kafana takmamalisin her dediğini. Kendi canina yazik degil mi

Tüm sayfalar yüklendi.