Canlarımmm❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Canlarımmm❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,603 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Canlarımmm❤
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Cok kafaya takmamak gerek. Benim kaynanam zamaninda evine duzgun tv al ben gelince o eskiyle izleyemem demisti. Bana tv izlemeye geliyorsan tv ni de al gel yada parasini ver ben alirim demistim. Evime, esyama yedigime ictigime karisilmasini hazmedemem. En basindan beri hep cevap verdim şimdi birsey diyemiyorlar. Birilerini kiracagim derken beni kirmalarina izin vermem.

Bence sınır koymalisin karıştığı seylere ve kafana takmamalisin her dediğini. Kendi canina yazik degil mi
Canım 3 yıl oldu evliyim artık alıştım ya onlara ayak uyduruyorum eşim üzülmesin diye😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm canm

Aynen kuzum bn yırttm allahtan
😂😂😂

Benimde kilo vermek için canım çıkıyor 😭 bendeki kilolar sana gelsin 😂
Gönder gelsin merveeee😂😂

Seni kilonun yarisini ben alıyım merve baya gene zayifladim ben 🙄
😂😂

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım minnakmışsın 😅😍 ama vücut kitle endeksin normal o yüzden ne vermelisin nede almalısın bence senin sağlığın için yanlış anlama ama boyuna göre biraz daha kilo alırsan o zaman da hafif tombiş olabilirsin tabi senin bileceğin iş kuzum 😘😘🌺
Azicik alayım tombiş olayım bisey olmaz 😂😂😂🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.