Çatı muayenesi sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Saliha Demirci tarafından oluşturulan Çatı muayenesi sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,891 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi sonrası
Konbuyu başlatan Saliha Demirci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Saliha Demirci

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bugün sabah 10.30 gibi çatı muayenesi oldum o anda fazla acı hissetmedim fakat şu an yürümekte çok zorlanıyorum 2-3 gündür zaten çatı ağrılarım vardı tuvalete gitmekte bile zorlanıyorum sizce normal midir 😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Doğumun yaklaşmış cnm ondan dolayı RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kavuştursun

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda çatı muayenesi olduğumda uzun süre kendime gelemedim. Agrilarimi arttırdı. Doktorumu bu gebelikte değiştirdim gecen hafta çatı muayenesi oldum hiç bisey hissetmedim valla bana biraz doktorlarin muayene şekliyle değişiyor gibi geldi. Aynı durumu ablam ve yengem de yaşamış. Muayene şekliyle alakalı diye düşünüyorum

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bugün sabah 10.30 gibi çatı muayenesi oldum o anda fazla acı hissetmedim fakat şu an yürümekte çok zorlanıyorum 2-3 gündür zaten çatı ağrılarım vardı tuvalete gitmekte bile zorlanıyorum sizce normal midir 😔
Ayy bende hamileyken kanamam oldu acile gittim muayene yapti o anda bende pek anladim ama soradan zonkluyodu sanki bi gun sorada düşük yapmistim 😝😝😞

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda çatı muayenesi olduğumda uzun süre kendime gelemedim. Agrilarimi arttırdı. Doktorumu bu gebelikte değiştirdim gecen hafta çatı muayenesi oldum hiç bisey hissetmedim valla bana biraz doktorlarin muayene şekliyle değişiyor gibi geldi. Aynı durumu ablam ve yengem de yaşamış. Muayene şekliyle alakalı diye düşünüyorum
Çatı muayenesi ne demek burda hiç duymadım öyle birşey🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar