Sorum var Çatı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan Çatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem şuan iyi dedi makineden yvad yavaş ayırmayı deniyecez dediler çıkardığımız da çok yoruluyor dediler inşallah oğlumu sağ saglim alırım evimize geliriz 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah kuzum inşallah. Küçücük bedeniyle ne güzel savaşıyor hiç endişe etme Allahın iziyle sağ Salim çıkacak o küvezden biraz zaman alacak ama o iyi olsunda birazcık senden ayrı kalsın .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kuzum inşallah. Küçücük bedeniyle ne güzel savaşıyor hiç endişe etme Allahın iziyle sağ Salim çıkacak o küvezden biraz zaman alacak ama o iyi olsunda birazcık senden ayrı kalsın .
İnşallah canım benim inşallah Ayşe oraya gidince psikojim çok bozuluyor m

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah Ayşe oraya gidince psikojim çok bozuluyor m
Bozulur tabiki kuUm kim evladını öyle görmek ister görmeyi geçtim kim evladını tek bırakmak ister ki ikinizde çok güçlüsünüz sende minik umutta 😍😍. Kavuşmanız çok büyük olacak o yüzden allahın izniyle

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bozulur tabiki kuUm kim evladını öyle görmek ister görmeyi geçtim kim evladını tek bırakmak ister ki ikinizde çok güçlüsünüz sende minik umutta 😍😍. Kavuşmanız çok büyük olacak o yüzden allahın izniyle
Oyyyy kuzum inşallah 60 gün oldu bugün🤲🤲❤️🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar