Sorum var Çatı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan Çatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,064 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem ben oraya gidince çok kötü oluyorum 60 gündür bebeğimi opemedim kokliymadim yoruldum 😪 hastaneye gidip boş dönmekten çok zor çok
Umutu gördün mü peki nasıldı kuzum . Biliyoeum canım tahmin edebiliyorum ben kayrayı kendimile beraber yatırınca bile mahvolmuştum hastende sen daha kötüsün ama üstesinden geleceksiniz kuzum bu günlerde geçecek inşallah 🙏🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Umutu gördün mü peki nasıldı kuzum . Biliyoeum canım tahmin edebiliyorum ben kayrayı kendimile beraber yatırınca bile mahvolmuştum hastende sen daha kötüsün ama üstesinden geleceksiniz kuzum bu günlerde geçecek inşallah 🙏🏻
İnşallah Ayşem inşallah cok zor yoğun bakım ünitesinde girerken tutamiyorum kendimi kanları iyi dedi sadece solunum sıkıntısı dün ayırmaya çalıştık ama olmadı çok zorlanıyor dedi 😔😪

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ee
İnşallah Ayşem inşallah cok zor yoğun bakım ünitesinde girerken tutamiyorum kendimi kanları iyi dedi sadece solunum sıkıntısı dün ayırmaya çalıştık ama olmadı çok zorlanıyor dedi 😔😪
annesi olacak o kadar da ne kadar küçük doğdu yavrum buna şükür canım bardağın boş tarafına değil bir dolu tarafına bak biliyprum zor ama umut çok güçlü bir bebek . Birazcık sabır sadece

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ee

annesi olacak o kadar da ne kadar küçük doğdu yavrum buna şükür canım bardağın boş tarafına değil bir dolu tarafına bak biliyprum zor ama umut çok güçlü bir bebek . Birazcık sabır sadece
Haklısın kuzum oğlum cok savaş verdi yavrum benim 🥺🤲🏻🤲🏻❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Evet annesi onun için sende güçlü ol me kadar yan yana olmasınızda kalbiniz bir ve senin güçlü olmana umutun ihtiyacı var bunu asla unutma
Ayşem hep öyle diyorum kendine ama işte bazen böyle oluyor içimi dökerek agliyorum doğum yaptım bazı ukteler içimde kaldı yapamadim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar