Ciğer geliştirici iğne

• Konbuyu başlatan Şirin
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şirin tarafından oluşturulan Ciğer geliştirici iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ciğer geliştirici iğne
Konbuyu başlatan Şirin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şirin
Ş

Şirin

Guest
Merhaba hanimlar bana 34 haftamda erken doğum nedeniyle 2 doz ciğer geliştirici iğne vuruldu şuanda 38.haftadayim ve pazartesi sezeryan olacağım doktorum tekrardan iki doz daha ciğer geliştirici vuralım dedi bugün vurdum yarında vurulacak.toplam 4 doz olan var mı merak ettim.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim de oldu 38.haftada sezeryan ve miyom ameliyatı aynı anda oldu yaklaşık 6 kez ciğer geliştirici iğne yapıldı bebek küvez de kalabilir dedi şu an 20 günlük ama çok şükür bi sıkıntı cıkmadı küvez de de kalmadı İnşAllah sizin de sıkıntısız olur

Ş

Şirin

Guest
Kardeşim de oldu 38.haftada sezeryan ve miyom ameliyatı aynı anda oldu yaklaşık 6 kez ciğer geliştirici iğne yapıldı bebek küvez de kalabilir dedi şu an 20 günlük ama çok şükür bi sıkıntı cıkmadı küvez de de kalmadı İnşAllah sizin de sıkıntısız olur
Çok teşekkür ederim hiç duymamistim sorayim dedim.allah bebisinize uzun güzel ömürler versin insallh 😊🤲

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar bana 34 haftamda erken doğum nedeniyle 2 doz ciğer geliştirici iğne vuruldu şuanda 38.haftadayim ve pazartesi sezeryan olacağım doktorum tekrardan iki doz daha ciğer geliştirici vuralım dedi bugün vurdum yarında vurulacak.toplam 4 doz olan var mı merak ettim.
Evet bende yaşadım ama 36 haftalık doğdu tamamlayamadi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
38 haftada gelişimini tamamlamış olması lazım aslında ama drun öyle gerek gördüyse vardır bi sebebi canım zararı olacak bi şey değil zaten

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
E iyide zaten 38. Hafta normal yani neden tekrar yapsın ki🤔

Ş

Şirin

Guest
Cevaplar için teşekkür ederim hanımlar☺️yani doktorum öyle uygun gördü kendi çocuklarım içinde ciğer geliştirici vurdum falan dedi.ama 4 doz olması şaşırttı beni gerçi iyi bir özel hastane ve sezeryan olcak doğum riske atmak istemiyor mu diye düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar