Sorum var Çildiricam artik,😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çildiricam artik,😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,822 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çildiricam artik,😭
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oy maşallah kız ona 😍😍. Mami nerden öğrendi acaba 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzeli ben kendi babam için dede demesini seviyorum ama eşimin babası için aynı duyguyu paylaşmkyprum zaten dede dediğinden de haberi yok 😂😂 olmasına gerekte yok
Sağol kuzum 😍❤️, biz ona mame diyoruz 😂oda mamadan Mami çıkardi onu ne zmn görse Mami diye yanına koşuyor, ha bide emziğine de memi diyor gece uykuda ağzında çıksa uykulu haliyle memi memi diye sayıkliyor 😂yani mama kelimesinden hem Mami hemde memi türetti😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol kuzum 😍❤️, biz ona mame diyoruz 😂oda mamadan Mami çıkardi onu ne zmn görse Mami diye yanına koşuyor, ha bide emziğine de memi diyor gece uykuda ağzında çıksa uykulu haliyle memi memi diye sayıkliyor 😂yani mama kelimesinden hem Mami hemde memi türetti😂😂
Jahhaha maşallah Süphan Allah yakışıklıys ya bebeklerin dil gelişimi çok ilginç 🥲😂😂

Oda bizim dede gibi hayırsız demekki😏😏bizim dede aşırı ilgisiz malesef çocuklarim o duygudan mahrum kalıcak çünkü benim de babam yasamiyo erken yaşta kaybettim 🙄
Başın sağolsun canım 🥲

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kayrata mandalne versem sıkıntı olur mu ?

Hayır doktorları anlamıyorum ki me hoş bazıldı cidden olduğu yeri hal etmiyor. Kan alıp şdrar alıp sonuca bakması 2 dakika sürmeyecek ama onlr düx mantık direk anneyi suçluyor 🤦🏻‍♀️
Var öyle dr lar ablamin arkadasi sağlık ocağına gitmis kan değerlerine hıc baktirmadim nasıl iyi mi diye dr kızmış hıc bir şeyiniz yoksa hasta değilseniz neden tahlil isteyip devleri zarara sokuyorsun demis kadin dondum diyor vermeden gelmiş

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kanına baktır cnm kafana takma bebeklerin 4 aydan sonra kilo alımı yavaşlar. Boyuna veriyordur belki cnm
Sagol canim dün doktora götürdüm hiç bir sikintisi yok dedi kilosu da gayet iyi dedi boşuna pimpiriklemişim ☺️

Ben de ilk çocuğumun 4 ayında başlamıştım. İlk önce meyveleri ve buharda pişmiş sebzeleri püre yaparak başladım. Kabız olmaması için içerisine çok azda zeytinyağı koyuyordum. Alerjen olmayan şeyleri kullanarak başlayabilirsiniz. İlk önce iki yada 3 günde bir defa vererek, sonra günde bir kez vererek devam ettim. Bir çay tabağının ortasını geçmeyecek ölçüde başladım. Tabi benim çocuğum sütümle doymuyordu o yüzden başlamıştım. Eğer kilosu ortalamaya uygun ve sütünüz yeterliyse yada mama kullanıyorsanız riske atmayın bence. Tabi yinede siz bilirsiniz. Allah kolaylık versin
Çok sağol canim şimdilik bir sikinti yok dedi bakalim.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.